یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۲

توسط انجمن علمی علوم کامپیوتر:

کارگاه غیر حضوری با موضوع "علوم تصمیم و مهندسی دانش" برگزار می گردد

کارگاه انجمن کامپیوتر

این کارگاه آنلاین با حضور خانم دکتر "کیمیا بازرگان لاری" از مدرسین صاحب نام در زمینه مهندسی دانش و علوم تصمیم محور در روز ۲۶ خرداد ماه جاری راس ساعت ۱۸ برگزار می گردد.

انجمن علمی علوم کامپیوتر دانشگاه، کارگاه غیر حضوری با موضوع "علوم تصمیم و مهندسی دانش" را در روز چهارشنبه، ۲۶ خرداد ماه جاری برگزار می نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، انجمن علمی دانشجویان علوم کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، اقدام به برگزاری یک کارگاه آنلاین با موضوع "علوم تصمیم و مهندسی دانش" نموده است.

حسن شاهی، هدف از برگزاری این کارگاه را ارتقاء سطح دانش تصمیم گیری و تقویت مهارت های زندگی بویژه در "موارد تصمیم محور" اعلام نمود.

دبیر انجمن علمی دانشجویان علوم کامپیوتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز، ادامه داد: این کارگاه آنلاین با حضور خانم دکتر "کیمیا بازرگان لاری" از مدرسین صاحب نام در زمینه مهندسی دانش و علوم تصمیم محور در روز ۲۶ خرداد ماه جاری راس ساعت ۱۸ برگزار می گردد.

این فعال دانشجویی اظهار داشت: حضور در این کارگاه مجازی مستلزم ثبت نام از طریق لینک https://zil.ink/csa.sums?v=۱ و یا تماس با شماره تلفن همراه ۰۹۰۳۴۰۶۲۷۵۳ بوده و هزینه ای برای شرکت کنندگان نخواهد داشت.

حسن شاهی با دعوت از کلیه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، جهت حضور در این کارگاه تاثیرگذار و رایگان، افزود: با توجه به محدود بودن ظرفیت حضور در این کارگاه آنلاین، دانشجویان در اسرع وقت، جهت ثبت نام خود و یا سایر دوستان دانشجوی خود، اقدام نمایند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.