یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۱

دعوت انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت از دانشجویان برای حضور گسترده در انتخابات

دبیر انجمن اسلامی

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت به مشارکت حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد و گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات تنها راه دستیابی به توسعه سیاسی و پیشبرد منافع ملی است.

امین رضا خرمی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در گفت و گو با مفدا جیرفت در خصوص اهمیت مشارکت حداکثری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: مشارکت در انتخابات تنها راه دستیابی به توسعه سیاسی و پیشبرد منافع ملی است ؛ انتخابات همواره در ایران اسلامی و آنگاه که با شهد شیرین حضور و دلدادگی مردم همراه شود صحنه همبستگی، همدلی، عزت و باارج ترین مظهر جمهوریت نظام اسلامی  و مایه استحکام و بقای نظام و انقلاب است.

وی در خصوص نحوه پیگیری اخبار انتخابات گفت: با توجه به شرایط بیماری کرونا و محدودیت های ناشی از آن ، اغلب اخبار مربوط به انتخابات را از فضای مجازی دنبال می کنم وان شاء الله با تعامل ، همراهی و همسویی مردم ایران روند انتخابات با کمترین چالش طی خواهد شد.

وی در خصوص نقش تشکل های دانشجویی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در فضای دانشگاهی گفت: بی شک دانشگاهیان در گذشته، همواره در افزایش آگاهی‌های عمومی و تشویق مردم به شرکت حداکثری در همه‌ی انتخابات‌ها، به‌ویژه انتخابات سرنوشت‌ساز ریاست‌جمهوری نقش برجسته‌ای ایفا کرده‌اند و اکنون هم توقع این است که با وجود شرایط دشوار کرونا، از راه‌های گوناگون و خلاقانه در پویایی فضای انتخابات تلاش بیشتری داشته باشند. هر گونه فعالیتی در دانشگاه‌ها در جامعه بازتاب دارد و تشکل‌ها می‌توانند در این عرصه سیاسی مهم تأثیرگذاری خوبی روی مردم داشته باشند و شناخت جامعه را نسبت به نامزد مورد نظرشان بیشتر کنند.

تقویت بینش سیاسی دانشجویان وظیفه دانشگاه هاست و در شرایط کنونی باید تلاش کنیم همه را دعوت به حضور حداکثری در انتخابات کنیم ،تشکل های دانشجویی ، اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه ها نقش بزرگی را در تحولات سیاسی و فرهنگی دارند و دانشجویان موذن جامعه هستند و انتخاب گزینه اصلح و مشارکت عالمانه و عاقلانه بسته به حضور و نقش آفرینی جامعه دانشگاهی است.

وی ادامه داد ، البته انتخاب فرد اصلح از سوی مردم با شناخت و آگاهی روی می‌دهد و منتج به انتخاب رئیس جمهوری خواهد شد که با صلابت در عرصه داخلی و بین المللی حضور پیدا می کند.

وی افزایش اعتماد عمومی در جامعه ، نقش رسانه ها در حضور حداکثری مردم پای صندوق های رای و انتخاب فرد اصلح را از مهمترین ضرورتهای شرکت در انتخابات دانست و گفت: هر انسان دین باور و وطن دوستی که دل در گرو آبادانی و شکوه کشور ایران اسلامی دارد باید در این عرصه حساس مشارکت فعال داشته باشد و من به عنوان دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت جامعه دانشگاهی را به مشارکت در این انتخابات دعوت می کنم.

وعده ما ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با مشارکت حداکثری در پای صندوق های رای انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.