شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۰

توسط دانشگاه علوم پزشکی کردستان؛

اولین کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات شرع مقدس و صیانت از حقوق شهروندی، حجاب وعفاف ، شورای امر به معروف ونهی از منکر و ستاد اقامه نماز در سنندج برگزار شد.

اولین کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات شرع مقدس و صیانت از حقوق شهروندی، حجاب وعفاف ، شورای امر به معروف ونهی از منکر و ستاد اقامه نماز در سنندج برگزار شد.

به گزارش مفدا کردستان_کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات شرع مقدس وصیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب ،شورای امر به معروف ونهی از منکر و ستاد اقامه نماز امروز در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی کردستان تشکیل شد.

شایان ذکر است این جلسه با حضور دکتر فرزین رضاعی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان ودکتر خادم عرفان معاون دانشجویی و فرهنگی ،سایر اعضاء، کمیته انطباق امور اداری و فنی مؤسسات شرع مقدس و صیانت از حقوق شهروندی، حجاب و عفاف ،شورای امر به معروف ونهی از منکر و ستاد اقامه نماز امروز در دفتر ریاست دانشگاه بر اساس  آیین نامه اجرایی برگزار شد.                                                                                                                                                                                               
                    گفتنی است در این جلسه دکتر رضاعی ضمن تشکر از زحمات دکتر خدابنده لو مدیر فرهنگی وفوق برنامه سابق و معرفی دکتر عبدالملکی به عنوان مدیر جدید فرهنگی  بر اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی و توسعه فرهنگ کتاب خوانی در بین دانشجویان وکارکنان تاکید کرد.
 در ادامه این جلسه  پس از بحث وتبادل نظر اعضای محترم ،مواردی شامل تاکید بر اجرای کمیسیون تخصصی معاونت آموزشی و
معاونت توسعه به صورت فصلی و ارسال به دبیرخانه کمیته انطباق،برنامه پایش دوره ای بیمارستانهادر سال1400به صورت صد در صدی اجرا شود. کانون عفاف و حجاب  در سال1400تاسیس وفعال گردد، برگزاری جلسات شورای امر به معروف ونهی از منکر به صورت ماهیانه طبق دستورالعمل وزارتی،گزارش اقدامات انجام شده در حوزه امر به معروف ونهی از منکر توسط واحدهای زیر مجموعه دانشگاه به دبیرخانه شورا ارسال گردد به تصویب رسید. 
همچنین در پایان مقرر شد،بودجه ای برای برنامه های شورای امر به معروف ونهی از منکر تخصیص داد شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.