شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۵

دکتر مریم تقوا:

مدیریت امور فرهنگی دانشگاه، مسابقه کتابخوانی با موضوع زندگینامه حضرت معصومه(س) برگزار می کند

کتابخوانی آنلاین

حضور در این مسابقه کتابخوانی ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح روز ۷ تیر ماه سال جاری و از طریق آدرس الکترونیک http://farhangi.sums.ac.ir امکان پذیر می باشد.

مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت، مسابقه کتابخوانی با موضوع شخصیت حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، با توجه به فرا رسیدن دهه کرامت، مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه این دانشگاه، در نظر دارد تا مسابقه کتابخوانی غیر حضوری با محوریت موضوع شخصیت حضرت فاطمه بنت موسی بن جعفر(س) را برگزار نماید.

دکتر مریم تقوا درباره این خبر توضیح داد: مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، بر اساس رسالت ذاتی خود و نیز به منظور تعظیم و بزرگداشت ایام و اعیاد ملی و مذهبی، تصمیم به برگزاری این رویداد فرهنگی و غیر حضوری گرفته است.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، آشنایی دانشگاهیان با شخصیت برجسته و الگوی ماندگار حضرت فاطمه معصومه(س) را یکی دیگر از اهداف برگزاری این مسابقه کتابخوانی معرفی نمود.

او ادامه داد: منبع این مسابقه، کتاب ارزشمند "حضرت معصومه و شهر قم" به قلم "محمد حکیمی" بوده که براحتی از کلیه وبسایت های فروش آنلاین کتاب، قابل دانلود و دسترسی    می باشد.

مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان با تبریک به مناسبت فرا رسیدن دهه کرامت و نیز روز دختر، از همه دانشگاهیان علوم پزشکی شیراز، اعم از کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه، دعوت نمود تا در این رویداد فرهنگی و ارزشمند شرکت نمایند.

حضور در این مسابقه کتابخوانی ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح روز ۷ تیر ماه سال جاری و از طریق آدرس الکترونیک http://farhangi.sums.ac.ir امکان پذیر می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.