چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

انجمن علمی رادیولوژی برگزار می کند:

وبینار با موضوع: "پزشکی هسته ای، دیروز، امروز و فردا"

انجمن علمی رادیولوژی

انجمن علمی دانشجویی رادیولوژی این دانشگاه، در روز ۲۰ خرداد ماه جاری، راس ساعت ۱۷ اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی غیر حضوری با موضوع "پزشکی هسته ای" می نماید.

انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی شیراز، وبینار با موضوع "پزشکی هسته ای، دیروز، امروز و فردا" برگزار می نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، انجمن علمی دانشجویی رادیولوژی این دانشگاه، در روز ۲۰ خرداد ماه جاری، راس ساعت ۱۷ اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی غیر حضوری با موضوع "پزشکی هسته ای" می نماید.

مژده ابوالقاسمی درباره این خبر توضیح داد: این کارگاه آموزشی آنلاین که به موضوع پزشکی هسته ای، تاریخچه و دستاوردهای مدرن آن می پردازد، در بستر فضای وب و در پلتفرم اسکای روم برگزار می گردد.

این دانشجوی رشته رادیولوژی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز، زمان برگزاری این رویداد علمی و آموزشی را روز پنجشنبه، ۲۰ خرداد ماه جاری راس ساعت ۱۷ اعلام نمود.

دبیر انجمن علمی دانشجویان رادیولوژی علوم پزشکی شیراز ادامه داد: در این نشست غیر حضوری، دو مبحث "تکنیک های پزشکی هسته ای و درمان ها" و همچنین "فیزیک پزشکی هسته ای" با حضور "محمد عاطفی"، مدیر مرکز پزشکی هسته ای بیمارستان نمازی و نیز "مهندس سید محمد انتظارمهدی"، فیزیسیست مرکز پزشکی هسته ای این مرکز درمانی و آموزشی به بحث و گفتگو گذاشته خواهد شد.

وی هزینه حضور در این نشست آنلاین را مبلغ ۱۵ هزار تومان اعلام نمود و از علاقمندان خواست تا با توجه به محدودیت ظرفیت این کارگاه آموزشی در اسرع وقت نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

علاقمندان به حضور در این کارگاه آموزشی می توانند برای ثبت نام خود با لینک http://wa.me/+۹۸۹۰۳۴۷۰۶۴۴۷ در پیام رسان واتس آپ در تماس باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.