چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸

دو دانشجوی علوم پزشکی شیراز به عضویت خانه نشریات جنوب کشور درآمدند

نشریات دانشجویی

دو تن از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، هانیه سرداری پور و یاسین ظرافت با کسب آراء لازم به عضویت خانه نشریات منطقه جنوب کشور در آمدند.

با برگزاری انتخابات غیر حضوری و آنلاین توسط مدیریت امور فرهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، دو دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی شیراز به عضویت خانه نشریات جنوب کشور درآمدند.

بنابه گزارش مفدا شیراز، دو تن از دانشجویان این دانشگاه، هانیه سرداری پور و یاسین ظرافت با کسب آراء لازم به عضویت خانه نشریات منطقه جنوب کشور در آمدند.

دکتر کوروش عزیزی با اعلام این خبر گفت: این دو دانشجوی شاغل به تحصیل و فعال در عرصه نشریات دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با به دست آوردن حداکثر آراء لازم در انتخابات غیر حضوری نشریات دانشجویی در منطقه جنوب کشور، به عنوان اعضاء اصلی خانه نشریات در این منطقه انتخاب شدند.

معاون فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه توضیح داد: کسب دو کرسی از مجموع سه کرسی توسط دانشجویان این دانشگاه، در این نهاد نشریاتی، نشان از جایگاه والا و شان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در زمینه نشریات و بویژه نشریات دانشجویی دارد.

او با تبریک به این دو فعال نشریاتی دانشگاه، نشریات را چهارمین رکن توسعه دموکراسی در جامعه خواند و اظهار داشت: توسعه و گسترش کمی و کیفی نشریات در جامعه بویژه در جوامع دانشجویی، عاملی بسیار مهم در پیشبرد فرهنگ و روحیه مطالبه گری و نیز ارتقاء سطح آزاداندیشی می باشد.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، حضور موفق و کسب مقام و رتبه های ممتاز در زمینه نشریات بویژه نشریات دانشجویی در رویدادها و جشنواره های رسانه ای کشور، توسط دانشجویان علوم پزشکی شیراز را نشانه ای بارز از ارتقاء سطح بالای این نهاد دانشجویی در این مرکز آموزش عالی پزشکی خواند.

عزیزی با تبریک به هانیه سرداری پور، مدیر مسئول نشریه دانشجویی "راهرو" و نیز یاسین ظرافت، مدیر مسئول نشریه صوتی و تصویری "ویژ" برای آنان و سایر فعالین نشریات دانشگاه آرزوی موفقیت های بیشتر نمود.

اعضاء این خانه نشریات، به مدت یک سال نمایندگی نشریات منطقه جنوب کشور را بر عهده خواهند داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.