چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۵

اجرای طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی کادر درمان در بیمارستان شهدای تجریش

اجرای طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی کادر درمان در بیمارستان شهدای تجریش

نحوه‌ی اجرای طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی پرستاران بیمارستان شهدای تجریش با حضور کارشناسان معاونت بهداشتی دانشگاه بررسی شد.

به گزارش مفدابهشتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی- در نشستی با حضور مدیر گروه واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه روند اجرای برنامه‌ی توانمندسازی روانی، اجتماعی پرستاران این مرکز بحث و بررسی شد.

در این نشست که پس از ارزیابی این طرح در بیمارستان‌های تابعه‌ی دانشگاه برگزار شد، پس از بیان گزارشی درمورد اقدامات انجام‌گرفته بدین منظور در این مرکز، دکتر محمدرضا غفارزاده رزاقی به بیان مطالبی پرداخت و اعضای حاضر در نشست برای اجرای هرچه بهتر برنامه با بررسی مسایل و مشکلات اجرا شدن برنامه توضیحاتی دادند.

هم‌چنین دکتر غفارزاده و هیأت همراه از مکان اجرای طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی پرستاران بیمارستان شهدای تجریش بازدید کردند و کارشناسان به بیان گزارشی از عمل‌کرد خود پرداختند.

براساس این گزارش از ابتدای شروع طرح توانمندسازی روانی و اجتماعی کادر درمان تاکنون (در طول یک ماه گذشته) نزدیک به ۲۰ درصد از کادر پرستاری بیمارستان شهدا ارزیابی روان‌شناختی شدند.

در این نشست مدیر گروه واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد معاونت بهداشتی دانشگاه، شفیعی کارشناس مدیریت پرستاری معاونت درمان، مهندس آصفی کارشناس مسؤول سلامت روان معاونت بهداشت، برزگر کارشناس مسؤول و زاهد پاشا کارشناس ستادی شبکه‌ی بهداشت  شمیرانات، عبدالملکی مدیر پرستاری و سرپرستاران بیمارستان شهدای تجریش حضور داشتند.

انتهای پیام/

کدخبرنگار: ۷۷۰۰ س.ع

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.