چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷

مجوز فعالیت "کانون بهداشت و روان ذهن‌آرا" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل صادر شد

اردبیل/ شورای فرهنگی

با برگزاری جلسه شورای فرهنگی با حضور دکتر شهرام حبیب‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، مجوز فعالیت "کانون بهداشت و روان ذهن‌آرا" صادر شد.

به گزارش مفدا اردبیل، در ابتدای این جلسه که صبح امروز برگزار شد، دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: مجید اعترافی، دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن کسب رتبه اول در جشنواره قرآنی هدهد وزارت بهداشت، در جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور نیز رتبه نخست را از آن خود کرده است.

وی گفت: پایگاه خبری و اطلاع رسانی مفدا اردبیل نیز در ارزیابی‌های صورت گرفته، رتبه هفتم را در بین ۶۵ شعب دانشگاهی مفدا در سراسر کشور کسب کرده است که ضمن قدردانی از زحمات انجام شده، انتظار داریم در ارزیابی‌های بعدی شاهد روند صعودی باشیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: دبیر کانون سلامت دانشگاه نیز در راستای برگزاری آئین تندیس ملی فرشته سلامت، که قدردانی از زحمات دانشجویان در دوران شیوع کرونا است، در ردیف برگزدیگان قرار گرفته است.

لزوم برگزاری اردوی جهادی به صورت علمی تحقیقاتی

دکتر شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در ادامه این جلسه ضمن اشاره به ویژگی‌های برگزاری یک اردوی جهادی، تصریح کرد: برگزاری اردوهای جهادی باید با شناسایی دقیق بیماری‌های فراگیر مانند فشار خوب و در راستای کنترل این بیماری‌ها باشد.

وی گفت: با همکاری معاونت‌های پژوهشی، آموزشی و فرهنگی دانشجویی باید اردوی جهادی در قالب طرح تحقیقاتی در روستاهای استان اجرا شود تا بتوانیم یک طرح پایلوت در کشور برای توقف بیماری‌های شایع در روستاها انجام دهیم.

خبرنگار: محمدرضا فرض‌اللهی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.