چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

دکتر مریم تقوا:

مسابقه کتابخوانی از وصیت نامه سیاسی-الهی امام خمینی(ره) برگزار می گردد

وصیت نامه

علاقمندان با دریافت فایل الکترونیک متن این وصیت نامه ماندگار از سایت های معتبر و با مراجعه به وبسایت http://farhangi.sums.ac.ir  در روز ۲۴ خرداد ماه جاری، راس ساعت ۱۰ الی ۱۱، در این مسابقه فرهنگی شرکت نموده و از جوائز ارزشمند آن بهره ببرند.

مدیریت امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی شیراز به مناسبت سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) مسابقه کتابخوانی غیر حضوری با موضوع وصیت نامه سیاسی-الهی ایشان برگزار می نماید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مسابقه کتابخوانی با موضوع وصیت نامه سیاسی-الهی حضرت امام خمینی(ره) بصورت غیر حضوری و آنلاین در روز ۲۴ خرداد ماه جاری برگزار می گردد.

دکتر مریم تقوا در این باره توضیح داد: وصیت نامه حضرت امام راحل، دارای ویژگی های منحصر بفرد و خاصی می باشد که با گذشت زمان، نه تنها کهنه و مشمول گذر زمان نمی گردد بلکه هر روز، زوایای تازه و ناپیدای بیشتری از میان واژگان و روح کلمات این منشور سیاسی و الهی خودنمایی می کند.

مدیر امور فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی شیراز، وصیت نامه حضرت امام(ره) را منشور بقاء جمهوری اسلامی ایران خواند و ادامه داد: یکی از ویژگی های خاص این وصیت نامه، "آینده نگرانه" بودن و پیش بینی اوضاع سال های بعد می باشد که هر چه می گذرد، صدق و درستی این ویژگی بیش از پیش نمایان می گردد.

او افزود: وصیت نامه حضرت امام، دستورالعمل تداوم انقلاب اسلامی و حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران بر محور ولایت فقیه و بر پایه ارزش‌ های اصیل مورد نظر آن حضرت است.

مشاور ریاست دانشگاه در امور بانوان، آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با آرمان ها و نظریات ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نیز ارتقاء فرهنگ کتابخوانی و مطالعه را از اهداف اصلی و مهم برگزاری این مسابقه فرهنگی برشمرد.

تقوا با دعوت از کلیه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای حضور فعال در این رویداد رقابتی و فرهنگی، زمان برگزاری این مسابقه را روز ۲۴ خرداد ماه جاری راس ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح اعلام نمود.

علاقمندان با دریافت فایل الکترونیک متن این وصیت نامه ماندگار از سایت های معتبر و با مراجعه به وبسایت http://farhangi.sums.ac.ir  در تاریخ و ساعت اعلام شده، در این مسابقه فرهنگی شرکت نموده و از جوائز ارزشمند آن بهره ببرند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.