چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۲

دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه میزبان نشست هم اندیشی با عنوان "انتخاب اصلح"

عکس

به همت معاونت فرهنگی، دانشجویی و با همکاری مدیریت فرهنگی دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، نشست سیاسی ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی در این دانشکده برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، در هجدهمین روز از خردادماه ۱۴۰۰، نشست سیاسی با موضوع "انتخاب اصلح و مشارکت حداکثری" و با حضور اساتید و کارکنان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محبی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه سخنران این برنامه بود که در ابتدای این نشست هم اندیشی یکی از مهم ترین و بزرگترین رویدادهای سال ۱۴۰۰ را انتخابات ریاست جمهوری برشمرد و خاطر نشان کرد: ایجاد فضایی سالم و مثبت جهت حضور حداکثری مردم و داشتن انتخابی شایسته از اولویت های این انتخابات بوده، چرا که هر چه مشارکت افراد بالا باشد، دوام و پایداری حکومت به مراتب بالاتر خواهد رفت.

وی در ادامه افزود: طبق قوانین موجود در کشور ما مطالبه گری از افراد و مسئولین منعی ندارد و مقام معظم رهبری بارها به آن تاکید داشته اند، چرا که مطالبه گری سبب می شود حس مشارکت پذیری افراد تقویت و خود را جزئی از عوامل نظارتی بدانند و همین امر عاملی برای رشد و پیشرفت در جامعه خواهد شد.

محبی در ادامه با اشاره به نقش اساتید و اعضای هیئت علمی به عنوان قشر فرهیخته جامعه اظهار داشت: دانشگاهیان علاوه بر ایجاد انگیزه برای حضور در این حماسه، بهترین گزینه بصیرت افزایی جهت انتخاب شایسته می باشند.

گفتنی است بررسی چالش ها و سوالات و ابهامات مطرح شده از سوی حاضرین، پایان بخش این نشست سیاسی بود./ انتهای پیام

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱