سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۸

به آینده نگاه کن!

یازدهمین سمینار بین المللی چشم پزشکی ترجمانی برگزار می شود

آینده

در یازدهمین سمینار بین المللی چشم پزشکی ترجمانی، استادان برجسته جهان در رشته های مختلف علوم پایه، چشم پزشکی و مهندسی به تشریح آخرین دستاوردهای پژوهشی مرتبط در حوزه قرنیه خواهند پرداخت.

به گزارش مفدا تهران، بیمارستان فارابی، یازدهمین سمینار بین المللی چشم پزشکی ترجمانی با شعار  «به آینده نگاه کن»   ۲۱ خرداد  ۱۴۰۰ از ساعت ۱۶ تا ۱۹ به صورت مجازی در بستر زوم (Zoom) برگزار می شود.
این وبینار بین المللی یک روزه به ابتکار دکتر سهیل ادیب مقدم و با مشارکت ISRS (International Society of  Refractive Surgery), UCO (Universal Council of Ophthalmology) و TORC  (Translational Ophthalmology Research Center) اجرا شده  و مدیریت اجرایی آن را دکتر مژده محسنی بر عهده خواهد داشت.
دکتر ادیب مقدم درباره هدف از برگزاری این سمینار گفت: بررسی آخرین دستاوردهای پژوهشی و علمی بین رشته ای در قرنیه هدف اصلی برگزاری این وبینار بین المللی است. در یازدهمین سمینار چشم پزشکی ترجمانی استادان برجسته جهان در رشته های مختلف علوم پایه، چشم پزشکی و مهندسی حضور داشته و  به تشریح آخرین دستاوردهای پژوهشی مرتبط در حوزه قرنیه خواهند پرداخت.

وی در ادامه افزود: سمینار یازدهم چشم پزشکی ترجمانی همچون گذشته با هدف به کارگیری علوم پایه و مهندسی در کاربردهای چشم پزشکی و با تاکید بر نگاه به آینده برگزار می‌شود و  محققان برجسته جهانی که با رویکردهای علوم بین رشته‌ایدر حوزه تحقیقات چشم پزشکی فعالیت داشته‌انددر کنار پژوهشگران جوان فعال در این زمینه، به تبیین دیدگاه‌ها و دستاوردهای خود می‌پردازند.

برای ثبت نام و شرکت در این وبینار می‌توانید اینجا کلیک کنید.

پوستر این سمینار را از اینجا دریافت کنید.

کد خبرنگار: 240301

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.