سه‌شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰

پنجمین جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی در سال جاری برگزار شد

مدیران معاونت

جلسه شورای مدیران با حضور دکتر حلب چی، مدیران و مسئولان معاونت در روز دوشنبه 22 خردادماه 96 از ساعت 14 تا 16 در سالن شورا با دستور تشکیل کارگروه تدوین برنامه پیشنهادی 4 ساله دانشجویی و طراحی برنامه های ویژه دانشجویان جدیدالورود برگزار شد.

به گزارش مفدا تهران، پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط دکتر سیدرضا هاشمی رئیس مرکز بهداشت و درمان دانشجویان، دکتر حلب چی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران و آمادگی برای شب های پر برکت قدر گفت: برنامه 4 ساله قبلی دانشگاه رو به پایان است و در جلسه ای که به این منظور در هفته گذشته تشکیل شد، همه معاونت ها گزارش های خود را ارائه دادند و فارغ از هر اتفاقی که در آینده بیفتد، مقرر شد مدیران فعلی دانشگاه با توجه به اشراف آنها به وضعیت فعلی دانشگاه، بهترین افراد برای ترسیم و تدوین برنامه پیشنهادی 4 ساله ی بعدی هستند و باید در بازه زمانی مشخص، برنامه های جدید پیشنهادی 4 ساله را از طرف معاونت دانشجویی به هیئت رئیسه ی دانشگاه ارائه دهیم.
وی متذکر شد، با توجه به اینکه همه مدیران فعلی معاونت دانشجویی سوابق اجرایی زیادی دارند و می توانند وضعیت مناسبی را برای آینده دانشگاه ترسیم کنند، تلاش نمایند در مدیریت های زیرمجموعه جلسات کارشناسی را برگزار و برنامه های خود را تنظیم کنند.
ایشان در بخش دیگری از مدیران و مسئولان معاونت دانشجویی خواست تمامی فرآیندها و برنامه های قبلی ویژه دانشجویان جدیدالورود نقاط ضعف و قوت آنها را مورد بررسی قرار دهند تا در مهرماه سال جاری، برنامه های متنوع و جدیدتری را برای دانشجویان جدیدالورود طراحی کنیم.
معاون دانشجویی دانشگاه، آغاز سال تحصیلی را بهترین فرصت برای شناسایی دانشجویان مستعد در فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و ... دانست و افزود: با توجه به اینکه دانشجویان جدیدالورود، امکان وقت گذاری بیشتری دارند و در ابتدا همکاری بیشتری با مدیریت های دانشگاه انجام می دهند، می توان با برنامه های جذاب، استعدادهای دانشجویان جدید را شناسایی و در زمینه های مختلف بهره برداری کرد.
عضو هیئت علمی دانشگاه، معاونت دانشجویی را پل ارتباطی دانشجویان با دانشگاه دانست و ادامه داد: در فرآیند برنامه و مراسم های آغاز سال تحصیلی، دانشجویان سال های بالایی علاقمند را باید شناسایی کنیم تا آنها در تمامی فرآیندها با معاونت همکاری داشته باشند و به نوعی با ایجاد ساختارهای متناسب، دانشجویان با فعالیت های فرهنگی، هنری، ورزشی و فوق برنامه آشتی مجددی کنند.
در ادامه مهندس سیدصومعه دبیر شورای انضباطی دانشجویان گزارش جامع و مفصلی از عملکرد سال 95 و برنامه های عملیاتی سال 96 کمیته انضباطی دانشجویان ارائه داد و مدیران هم در خصوص برنامه های این شورا نظرات خود را اعلام کردند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.