سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۸

در اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی مشهد معرفی می شود ؛

هفته های همراه با کتاب های روانشناختی

گ

احساسات منفی همگی بخشی از تجربه‌ی انسانی ما هستند  و جزو لاینفک زندگی . اما انچه مهم است این است که ما یادبگیریم  آن ها را مدیریت کنیم تا بتوانیم زندگی رضایت مندتری را تجربه کنیم. لذا برای مدیریت این احساسات "کتاب کار اضطراب، نگرانی، افسردگی" معرفی می شود.

به گزارش مفدامشهد، فاطمه مرادی کارشناس ادراه مشاوره و سلامت روان دانشگاه در پی هفته های همراه با کتاب،ک تابی جدید را معرفی می کند. 

افسردگی و اضطراب از جمله احساساتی هستند که شایع می باشند و هر فردی ممکن است آن را تجربه کند .به همین منظور کتاب کار اضطراب، نگرانی  و افسردگی جهت مطالعه برای آن دسته از افرادی که درگیر این احساسات هستند  پیشنهاد  می گردد.   این کتاب بر نقش نگرانی هم در اضطراب و هم در افسردگی تمرکز می‌کندو  مملو از راهبردهای عملی خلاصه و سرراست است. کاربرگ‌های این کتاب که استفاده از آن بسیار آسان است، این کتاب را مخصوصاً برای کسانی که درگیر اضطراب و افسردگی هستند و همچنین درمانگران، بسیار مفید ساخته است. کاربرگ‌های دکتر ابل، در طول این فرایند، شما را راهنمایی می‌کند که چطور بر افسردگی، اضطراب و نگرانی غلبه کنید و سپس به سمت یک زندگی مثبت‌تر هدایت شوی
این کتاب‌کار، منبعی ارزشمند برای مدیریت اضطراب، نگرانی و افسردگی است. اگر خودتان به دنبال کمک هستید یا متخصصی هستید که با افراد دچار این مشکلات کار می‌کنید، در اینجا گنجینه‌ای از ایده‌های مختلف در اختیار شما قرار گرفته است. کاربرگ‌های دکتر ابل، در طول این فرایند، شما را راهنمایی می‌کند که چطور بر افسردگی، اضطراب و نگرانی غلبه کنید و سپس شما به سمت یک زندگی مثبت‌تر هدایت می‌کند.

خبرنگار: حمید دهقانیان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.