دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱

آغاز دوره های آموزشی

برنامه نویس شو !

با هدف ایجاد استارتاپ

برنامه نویس شو

مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان با همراهی دانشجویان، یک گروه برنامه نویسی با هدف ایجاد استارتاپ تشکیل داده تا با حمایت دانشگاه روزهایی از هفته به صورت حضوری به یادگیری تمام مباحث برنامه نویسی از پایه بپردازند.

به گزارش مفدا وارستگان، دوشنبه 17 خرداد اولین جلسه از  « برنامه نویس شو!» با هدف ایجاد استارتاپ با حضور دانشجویان  و با تدریس آقای فرهاد کاظم زاده در کارگاه HIS مرکز آموزش عالی علوم پزشکی وارستگان برگزار گردید. این کلاس در دو کد برگزار می شود و در مجموع ۳۰ دانشجو در این کارگاه شرکت کرده اند.
 این تیم در نظر دارد در کنار هم در گام اول تمام مباحث برنامه نویسی وب(css,html,php,javascript,bootstrap,jquery,ajax,sql) را به صورت مقدماتی تا پیشرفته  یاد گرفته و سپس با کسانی که به صورت طولانی مدت قصد دارند در این تیم باقی بمانند و کسب در آمد کنند قراردادی امضا کند و آن ها را در گروه های زیر دسته بندی کنند تا هر کس در حوزه وظایف خود پیشرفت خود را ادامه دهد و تبدیل به متخصص در حوزه خود شود:
1- برنامه نویس FrontEnd
2- برنامه نویس BackEnd
 3- برنامه نویس Full-Stack
4- متخصص پایگاه داده(DBA)
5 -متخصص هک و امنیت
6-متخصص سئو
7-متخصص Ui/Ux
8-گرافیست 
و......
برای تشکیل این تیم ابتدا مباحث پایه از صفرتا صد بصورت رایگان آموزش داده میشود و پس از آن مباحثی همچون مباحث بهینه سازی کدها، الگوریتم برنامه نویسی، امنیت وبسایت ها صورت کاربردی در اختیار دانشجویان قرار میگیرد تا در نهایت تیم برنامه نویسی برای تشکیل یک تیم استارتاپی آماده شوند.
گزارشگر: غزاله محمدی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.