چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۷

مراسم تودیع و قدردانی از اعضای سابق شورای صنفی دانشجویان دانشکده علوم پزشکی نیشابور برگزار شد

تودیع اعضای سابق شورای صنفی/ نیشابور

مهندس منصور نعیم آبادی معاون فرهنگی و دانشجویی هر یک از شما دانشجویان با دغدغه مندی، پشتکار و خستگی ناپذیری، دستاوردهای بزرگی داشتید و وضعیت صنفی رفاهی دانشجویان این دوره با پیگیری‌ها و تعاملات سازنده شما قابل مقایسه با دوره‌های قبل نیست.

به گزارش مفدا نیشابور، مراسم تودیع اعضای پیشین شورای صنفی دانشجویان با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه، مدیر امور دانشجویی و جمعی از مسئولان معاونت فرهنگی و دانشجویی روز سه شنبه ۱۱ خردادماه ۱۴۰۰ در محل سالن جلسات معاونت فرهنگی و دانشجویی برگزار شد.

در این جلسه گلابگیران مدیر امور دانشجویی با تاکید بر نقش موثر شورای صنفی در تعامل دانشجویان و مسئولین، از زحمات و پیگیری های جدی شورای صنفی سابق قدردانی کرد.

در ادامه جلسه متین محمدامینی دبیر شورای صنفی سابق بیان اینکه شورای صنفی نهادی مطالبه‌گر است افزود: شورای صنفی از یک طرف با دانشجویان و از طرف دیگر با مسئولین دانشکده در ارتباط است و با تعامل با مسئولین خواسته ها و حقوق دانشجویان را مطالبه می کند و این وظیفه بسیار سنگینی است که بر عهده شورای صنفی است.

محمد امینی ادامه داد: در مدتی که در شورای صنفی فعالیت داشتم با افراد و تفکرات مختلف برخورد داشتم و این ارتباطات اجتماعی تجربه ارزشمندی است که در شورای صنفی به دست آوردم.

مهندس منصور نعیم آبادی ضمن قدردانی از اعضای سابق شورای صنفی بیان کرد: هر یک از شما دانشجویان با دغدغه مندی، پشتکار و خستگی ناپذیری، دستاوردهای بزرگی داشتید و وضعیت صنفی رفاهی دانشجویان این دوره با پیگیری ها و تعاملات سازنده شما قابل مقایسه با دوره های قبل نیست.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از زحمات اعضای سابق شورای صنفی قدردانی شد.

جهت مشاهده گزارش تصویری کلیک کنید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.