پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۸

ارائه برنامه ها و اید های دانشگاه های استان برای مشارکت حداکثری دانشجویان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی

معاونان تبریز اصلی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اظهار کرد: در جلسه شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان، برنامه ها و ایده های دانشگاه های مختلف استان در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت تا شاهد افزایش مشارکت دانشجویان در برگزاری انتخابات پرشور باشیم. 

به گزارش مفدا تبریز، جلسه شورای هماهنگی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های استان در اتاق جلسات مدیریت امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در روز چهارشنبه، ۵ خرداد ماه جاری، برگزار شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اعلام این خبر، اظهار کرد: در ۲۸ خرداد ماه جاری، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی برگزار خواهد شد و ایجاد فضایی برای حضور حداکثری همه آحاد جامعه علی الخصوص دانشجویان در این انتخابات، دغدغه همه دلسوزان نظام است. 

دکتر مهدی نظری با اشاره به اینکه دانشجویان در همه مراحل انقلاب اسلامی از پیشگامان حرکت و نهضت بوده اند، ادامه داد: دانشجویان را می توان خط دهندگان جامعه در حرکت های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی دانست و شایسته است که در انتخابات پیش رو نیز با مسئولیت شناسی به وظیفه انقلابی خویش عمل کنند. 

وی در ادامه سخنانش اظهار کرد: برنامه ها و ایده های دانشگاه های مختلف استان در ارتباط با انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت تا شاهد افزایش مشارکت دانشجویان در برگزاری انتخابات پرشور باشیم. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه از برگزاری کنگره شهدای دانشجو در سال جاری خبر داد و گفت: در این جلسه، معاون ناحیه بسیج دانشجویی استان حضور یافته بود و توضیحاتی را در زمینه برگزاری این کنگره ارائه کرد که به میزبانی دانشگاه تبریز به عنوان مشهدالشهدای دانشگاه کشور و مشارکت دیگر دانشگاه های استان برگزار خواهد شد. 

بر اساس این گزارش، در این جلسه، معاونان یا نمایندگان معاونت های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه های شهید مدنی آذربایجان، صنعتی سهند، هنر اسلامی تبریز، پیام نور استان، آزاد اسلامی واحد تبریز، مراغه، بناب، جامع علمی و کاربردی استان، فرهنگیان استان، فنی و حرفه ای استان و نیز نمایندگانی از دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان و دانشگاه تبریز، بسیج اساتید و جهاد دانشگاهی استان حضور داشتند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.