چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۳

ستاد اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد:

نتایج نهایی انتخابات پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز

مفدا تبریز

در ادامه اطلاعیه ستاد اجرایی انتخابات می خوانیم: پس از پایان مهلت اعتراض به نتایج اولیه انتخابات، کمیته نظارت انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، اعتراض اخذ شده را بررسی و نتایج اولیه این انتخابات را بدون تغییری تایید کرد. 

به گزارش مفدا تبریز، ستاد اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای، نتایج نهایی  این انتخابات در واحدهای مختلف دانشگاهی را پس از تایید کمیته نظارت اعلام کرد. 

در اطلاعیه ستاد اجرایی انتخابات دانشگاه  آمده است: پس از برگزاری انتخابات با حضور گسترده دانشجویان در ۲۹ اردیبهشت ماه سال جاری، نتایج اولیه انتخابات پس از تایید کمیته نظارت در ۳۰ اردیبهشت ماه سال جاری برای اطلاع عموم دانشجویان منتشر گردید. 

بر اساس این گزارش، پس از انتشار نتایج اولیه انتخابات، ستاد اجرایی انتخابات با صدور اطلاعیه ای در ۳۰ اردیبهشت ماه جاری، زمان و نحوه اعتراض کاندیداها به نتایج اولیه انتخابات را اعلام کرد که بر اساس آن، داوطلبانی که نسبت به نتایج اولیه انتخابات شورای صنفی دانشجویان شکایت یا اعتراضی داشتند، می توانستند  اعتراض کتبی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری (۱۴:۳۰) روز یکشنبه، دوم خرداد ماه جاری، به میز خدمت معاونت فرهنگی و دانشجویی ارائه کنند. 

در ادامه اطلاعیه ستاد اجرایی انتخابات می خوانیم: پس از پایان این مهلت، کمیته نظارت انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه، اعتراض اخذ شده را بررسی و نتایج اولیه این انتخابات را بدون تغییری تایید کرد. 

بر  اساس این گزارش، انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دو خوابگاه پسرانه گلستان و بوستان و همچنین در دانشکده های داروسازی، بهداشت، پرستاری و مامائی، پزشکی، پیراپزشکی، تغذیه، توانبخشی، دندان پزشکی و مدیریت در مقطع عمومی و شورای صنفی دانشجویان مقاطع دستیاری و Ph.D در روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، به صورت مجازی برگزار شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.