چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

برگزیدگان رشته طناب زنی المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان وزارت بهداشت اعلام شدند

داوری طناب زنی ورزشهای همگانی

از سوی اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت، برگزیدگان تیمی وانفرادی رشته طناب زنی نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در بخش دختران و پسران اعلام شد.

به گزارش مفدا، از سوی اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت، برگزیدگان تیمی وانفرادی رشته طناب زنی نخستین المپیاد مجازی ورزش‌های همگانی دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی در بخش دختران و پسران اعلام شد.

اسامی مقام آوران در این المپیاد به شرح زیر است:

انفرادی / پسران:

مقام اول: فرشید جمشیدی نژاد از دانشگاه علوم پزشکی کاشان

مقام دوم: حاکم خان نیاز باقی اف از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

مقام سوم: رضا سلطانی از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مقام چهارم: رضا رفیعی از  دانشگاه علوم پزشکی کاشان

مقام پنجم: ایمان کریمیان خوزانی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام ششم: عباس لله گانی دزکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

تیمی/ پسران

مقام اول تیمی: دانشگاه علوم پزشکی کاشان

ورزشکاران: فرزاد جمشیدی نژاد و رضا رفیعی طاقانکی   مربی: جواد ستاره

مقام دوم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

ورزشکاران: حاکم خان نیاز باقی اف و میلاد یوسف زاده   مربی: عبدالله مهدوی

مقام سوم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

ورزشکاران: ایمان کریمیان خوزانی و عباس لله گانی دزکی   مربی: مسعودکریمی

مقام چهارم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی اهواز

ورزشکاران: مجید فلاح و رضا سلطانی

مقام پنجم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ورزشکاران: محمد رضا سعید نیا و حسن قمر

مقام ششم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی آبادان

ورزشکاران: محمد تعلبی و محمد امان الله زاده

انفرادی/ دختران:

مقام اول: کمند قدیری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام دوم: زهرا مکه از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

مقام سوم: مینا گرمابی از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

مقام چهارم, مینا شیخ از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

مقام پنجم: آلا عنبری زاده از دانشگاه علوم پزشکی اهواز

مقام ششم: مریم عنبری از دانشگاه علوم پزشکی تبریز

تیمی/ دختران:

مقام اول تیمی: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

ورزشکاران: مند قدری و مینا شیخ   مربی: زهره جعفری

مقام دوم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی شیراز

ورزشکاران: زهرا مکه و سانیا امین پور  مربی: سپیده رجبی بانیانی

مقام سوم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی تبریز

ورزشکاران: زینب عباس زاده و مریم عنبری    مربی: مهناز قبله زاده

مقام چهارم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی اهواز

ورزشکاران: آلا عنبری زاده و زهرا نسیمی

مقام پنجم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

ورزشکاران: مینا گرمابی و مریم خسروجردی

مقام ششم تیمی: دانشگاه علوم پزشکی تهران

ورزشکاران: نگار بیژنی و ژینا نوری

انتهای پیام

کدخبرنگار:۱۰۱۲۰

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.