چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۲

اطلاعیه قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای استان آذربایجان غربی

قرارگاه ارومیه.jpg

روز شنبه اول خرداد ماه سال جاری مقرر بود جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های عرصه سلامت به استان آذربایجان غربی سفری داشته باشند که به دلیل شرایط شکننده فعلی از نظر بیماری کرونا این سفر به زمان دیگری موکول شد.

به گزارش مفدا ارومیه؛ قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای استان آذربایجان غربی بر اساس وضعیت کنونی استان اطلاعیه ای را بدین شرح انتشار داد:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع هم استانی های محترم می رساند وضعیت فعلی کرونا نباید باعث اطمینان کاذب و بی توجهی به رعایت پروتکلهای بهداشتی گردد زیرا شرایط فعلی بسیار شکننده بوده و همانند آتش زیر خاکستر است و باید مراقب باشیم تا باعث شعله ور شدن مجدد بیماری نشویم چراکه هرگونه کم توجهی و بی تفاوتی به این بیماری موجب گسترش مجدد آن و افزایش موارد ابتلا و مرگ و میر خواهد شد .
روز شنبه اول خرداد ماه سال جاری مقرر بود جناب آقای دکتر نمکی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای بازدید و افتتاح تعدادی از پروژه های عرصه سلامت به استان آذربایجان غربی سفری داشته باشند که به دلیل شرایط شکننده فعلی از نظر بیماری کرونا این سفر به زمان دیگری موکول شد .
نکته اصلی اینجاست که وقتی دانشگاه علوم پزشکی بدلیل شرایط فعلی کرونا چنین بازدید و حضوری که در عرصه سلامت استان بسیار با اهمیت می باشد را لغو و به زمان دیگری موکول می کند حاکی از عدم ثبات وضعیت کنونی بیماری کرونا ست که احتمال شعله ور شدن مجدد آن زیاد  می باشد،  لذا از عموم مسئولین و مردم عزیز این انتظار می رود که همچنان موارد بهداشتی و دستورالعملهای مربوطه را با جدیت رعایت نمایند .
لذا ضمن تاکید مجدد بر عدم برگزاری دورهمی های خانواد گی،  بر عدم حضور در هر اجتماعی ، با هر نام ، در هر جا و به هر شکل جدا خودداری گردد .

بی تردید برای کنترل بیماری کرونا عزم همگانی و احساس مسئولیت همگانی مورد نیاز است و فراموش نکنیم که بیماری کرونا تمام نشده است .
به امید پیروزی بر این بیماری منحوس با مشارکت همگانی .

قرارگاه دانشگاهی مبارزه با کرونای استان آذربایجان غربی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.