سه‌شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶

پیام معاون فرهنگی و دانشجویی در خصوص تغییر زمان انتخابات شورای صنفی

تصویر/دست داده/مدیران فرهنگی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با برگزاری سریع جلسات کمیته نظارت و کمیته اجرایی انتخابا شورای صنفی دانشجویان، تصمیم به تعویق زمان برگزاری این انتخابات و برگزاری آن در روز یازدهم خرداد ماه را گرفت.

به گزارش مفدا-جهرم، با توجه به اینکه تا یک روز مانده به برگزاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان، پیام هایی از دانشجویان متقاضی شرکت در انتخابات، به کمیته‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات، ارسال می‌گردید و درخواست جایگزینی شماره موبایل‌های جدید خود برای شرکت در رای‌گیری مجازی انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان بودنده‌اند. از این رو معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه با برگزاری سریع جلسات کمیته نظارت و کمیته اجرایی تصمیم به تعویق زمان برگزاری انتخابات را گرفت.

متن پیام معاون فرهنگی و دانشجویی به شرح زیر آمده است"

با سلام خدمت کلیه دانشجویان محترم

همانطور که مستحضرید برای اولین بار تصمیم بر این است که در دانشگاه علوم پزشکی جهرم و بخاطر عدم حضور تمامی دانشجویان به علت پاندمی کرونا ،انتخابات شوراهای صنفی واحدهای دانشگاهی بصورت مجازی انجام پذیرد .

اصل مهم این انتخابات مشارکت جمعی دانشجویان  به عنوان نسل مطالبه گر ، تصمیم ساز ،تصمیم گیر و پویا است ، لیکن با توجه به اینکه حتی تا روز دوشنبه سوم خرداد هنوز پیام‌هایی از دانشجویان واصل می‌گردید که متقاضی جایگزینی شماره موبایل‌های جدید خود برای شرکت در رأی گیری بودند، لذا برای اینجانب و تیم همراه اطمینان حاصل نگردید که همگی دانشجویان بصورت عادلانه ودر محیطی امن قادر به شرکت در رأی گیری روز چهارم خرداد باشند.

در راستای افزایش مشارکت حداکثری دانشجویان، تصمیم به برگزاری نشست فوری کمیته اجرایی انتخابات  گردید که ماحصل بررسی این کمیته و به استناد ماده ۲ از  دستورالعمل موجود، پیشنهاد گردید انتخابات به هفته آینده ودر زمان مناسب موکول گردد .

لذا مورد به کمیته نظارت ارجاع و با نظر این کمیته انتخابات  هفته آینده سه شنبه یازدهم خرداد بر گزار خواهد شد.

لازم به ذکر است برای اطمینان خاطر از امکان شرکت کلیه دانشجویان، به احتمال قوی وامکان انتخابات مجازی در روز شنبه آینده بصورت صوری برای کلیه دانشجویان میسر تا انشاالله از بروز کمترین مشکل جلوگیری گردد.

وعده ما در انتخابات پرشور سه شنبه مورخ یازدهم خرداد.

حجت الاسلام زین العابدین دست داده

 معاون فرهنگی و دانشجویی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.