دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۶

در دانشگاه علوم پزشکی گلستان؛

نشست هم اندیشی شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه برگزار شد

انجمنها

اولین نشست هم اندیشی شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه در سال ۱۴۰۰ با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه، نماینده معاونت آموزشی، نماینده معاونت تحقیقات و فناوری، نماینده رئیس دانشگاه در شورای نظارت و نماینده دبیران انجمن های علمی دانشگاه روز دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا گلستان، اولین نشست هم اندیشی شورای نظارت بر انجمن های علمی دانشگاه در سال ۱۴۰۰ با حضور دکتر صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، دکتر محمدرحیمی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه، دکتر جهانشاهی نماینده معاونت آموزشی و محمد صادقی نماینده دبیران انجمن های علمی دانشگاه، امروز دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰  از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در محل دفتر معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه برگزار گردید.

در ابتدای این جلسه دکتر صادقی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، ضمن گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و پاسداشت رشادتهای شهدای هشت سال دفاع مقدس و ضمن تشکر و قدر دانی از حضور شرکت کنندگان در این جلسه، مطالبی را پیرامون نحوه فعالیت انجمن ها و آیین نامه ها بیان کرد و سپس به تشریح عرصه های فعالیت انجمن های علمی دانشگاه پرداخت.

گفتنی است  دکتر جهانشاهی ضمن اشاره به هوشیاری وزارت بهداشت در خصوص پیشنهاد ادغام فعالیتهای سه معاونت فرهنگی و دانشجویی، معاونت آموزشی و کمیته تحقیقات و فناوری دانشگاه، بر انجام فعالیتها و عملکردها بر اساس فرآیند های مربوطه تاکید کرد.

همچنین در این جلسه دکتر محمدرحیمی مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه نیز همچنین مطالبی را پیرامون عرصه ها و زمینه های فعالیت انجمن های علمی دانشگاه بیان کرد و بر همه گیر کردن دانشجویان در عرصه های مختلف علمی اشاره و تاکید نمود. وی درادامه مطالبی را پیرامون فرآیند های منطبق بر دستورالعملهای ارائه شده مطرح نمود.

در ادامه جلسه صادقی نماینده دبیران انجمن های علمی دانشگاه در خواست های انجمن های علمی را در زمینه های مختلف مطرح نمود و خواستار پیگیری و برطرف کردن مشکلات مربوط به انجمنها شد.

در پایان، مسئولین حاضر در جلسه پس از بحث و بررسی پیرامون مسائل مربوط به فعالیت های انجمن های علمی دانشگاه، پیگیری و حل مسایل و مشکلات مطروحه را در اولویت کار خود قرار دادند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.