یکشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۹

برگزاری نشست شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه

شورای اطلاع رسانی

نخستین نشست شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی درسال جاری برگزارشد

به گزارش مفدا خراسان شمالی؛ نشست شورای اطلاع رسانی معاونت فرهنگی دانشجویی با حضوراعضای شورا در محل سالن اجتماعات معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه برگزار شد.

شایان ذکر است اعضای شورای اطلاع رسانی بر ارتباط مستمر واحدهای تابعه معاونت فرهنگی دانشجویی در راستای اطلاع رسانی به موقع اخبار و رویدادها در حوزه‌های ورزشی و تربیت بدنی و مشاوره روان‌شناسی وامور خوابگاهی و تغذیه و اطلاعیه‌های تسهیلات دانشجویی و همکاری بیشتر با روابط عمومی و مدیریت مفدا تاکید نمودند .

دکتر مهدی قربانیان در ادامه این نشست ضمن تاکید براهمیت جایگاه روابط عمومی واطلاع رسانی و تبریک 27 اردیبهشت ماه( روز روابط عمومی)؛ از همکاران روابط عمومی معاونت که شاهد تلاشهای مستمرشان هستیم، قدردانی نمود و درخصوص برنامه‌های ملی مذهبی که می‌توان در خردادماه براساس تقویم شمسی و تقویم سلامت برگزار کرد و از چگونگی برنامه ریزی صحیح و دقیق جهت نیل به اهداف فرهنگی ؛ مطالبی را بیان نمود.

گفتنی است در حاشیه این نشست، اعضای شورا اطلاع رسانی هریک به نوبه خود به بیان برنامه‌های پیشنهادی خود پرداختند ودر پایان مقرر گردید در خصوص برگزاری برخی از مراسمات در خردادماه  تصمیم گیری شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.