شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۶

درخشش پرسنل اورژانس ۱۱۵ خراسان جنوبی در طرح انتخاب ستارگان حیات فوریت های پزشکی کشور

صحرانورد

به گزارش مفدا بیرجند وبه نقل از روابط عمومی دانشگاه؛ دکتر جلال احمدی معاون درمان دانشگاه از انتخاب یکی از پرسنل اورژانس ۱۱۵ بیرجند به عنوان ستاره حیات فوریت های پزشکی کشور خبر داد و گفت: خدمات درخشان آقای اسماعیل صحرانورد کارشناس فوریت های پزشکی شاغل در پایگاه شهری اورژانس ۱۱۵ شعبانیه بیرجند در سال، منجر به کسب رتبه اول استانی و رتبه سوم کشوری در طرح انتخاب ستارگان حیات کشور شد.

معاون درمان دانشگاه افزود: در اواخر سال ۱۳۹۹ برای اولین بار فرایند انتخاب برگزیدگان کشوری فوریت های پزشکی تحت عنوان ستارگان حیات فوریت های پزشکی کشور بر اساس ارزیابی مستندات مربوط به سوابق خدمت و فعالیت های چهره های شاخص در پایگاههای عملیاتی سراسر کشور برگزار شد. با ارزیابی مستندات مربوط به فعالیت های همکاران عملیاتی پایگاه های استان، آقای اسماعیل صحرانورد به عنوان برگزیده سال ۹۹ خراسان جنوبی به اورژانس کشور معرفی و در سطح کشور با بررسی مدارک در کمیته کشوری ستارگان حیات، به عنوان سومین ستاره حیات کشوری انتخاب شد. سابقه کار، موارد احیای موفق، موارد زایمان در آمبولانس، فعالیت های آموزشی، فرهنگی و ورزشی بوده و همچنین برخورداری از حسن خلق ، امانتداری، روحیه ایثار، پایبندی به نظم و انظباط سازمانی و خلاقیت در انجام وظایف نیز از جمله موارد موثر در این انتخاب بوده است.

آقای اسماعیل صحرانورد دارای سابقه درخشان در احیای قلبی ریوی بیماران می باشد و تاکنون ۲۷ مورد احیای موفق داشته اند که ۱۸ نفر آنها با هوشیاری کامل و بدون عارضه از بیمارستان ترخیص شده اند.

دکتر احمدی ضمن تبریک به آقای صحرانورد، برای کلیه همکاران عملیاتی پایگاههای شهری و جاده ای استان پهناور خراسان جنوبی آرزوی موفقیت و سلامتی نمود و گفت: ان شاءلله در دوره های بعد نیز شاهد رتبه های برتر کشوری از خراسان جنوبی باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.