پنجشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۵

خانزاده در وبینار مدیریت زمان بسیج دانشجویی؛

زمان محدود و درگذر/ باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم

وبینار

ریشه مدیریت زمان در کار و تجارت است، با انقلاب صنعتی در قرن نوزدهم و ظهور کارخانه ها و صنایع، نوع جدیدی از رابطه انسان با زمان خلق شد،کار در کارخانه ها بر خلاف کارهای کشاورزی نیازمند وقت شناسی روزانه بود.

به گزارش خبرنگار مفدا، آقای علی خانزاده مدرس و مشاور، در جلسه دوم وبینار مدیریت زمان که در تاریخ ۲۵ فروردین ماه به همت طرح سدید بسیج دانشجویی دانشگاه برگزار شد، گفت: افراد برای زندگی باید تصمیم مشخصی داشته باشند در غیر این صورت، اولویت بندی کارها به‌هم می‌خورد.

وی با بیان اینکه ما باید به خودشناسی و خودباوری برسیم اظهار داشت: اگر خودشناسی نداشته باشیم و مسیر زندگی را درست تعیین نکنیم، در هر زمان و برهه‎ای ذهن ما مشغول می‌شود و به سمتی دیگر می‎رود و این همان نقطه‎ی عطفی است که ما یک زمان جدی و بزرگ را از دست می‌دهیم چون درست تصمیم گیری نکردیم.

علی خانزاده تصریح کرد: زمانی می‎رسد که ما در معرض تصمیم گیری هستیم و اولویت بندی انجام نمی‌دهیم، اینکه کدامین مسیر را انتخاب کنیم، برای هر تصمیم‎گیری اولویت‎ها متفاوت‎اند، باید برای اهداف بلند قدرت تصمیم‎گیری داشت و متناسب با توانمندی‎های خودمان تصمیم‎ گرفت.

در پایان خانزاده ابراز داشت: زمان ما محدود است، باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا در هر زمانی به کاری بیهوده نپردازیم و آن را مدیریت کنیم، که اگر وارد حوزه خاصی می‎شویم با شکست مواجه نشویم.

نگین دالوند: خبرنگار مفدا لرستان

نگین اشتری: دبیر سرویس فرهنگی مفدا لرستان

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.