چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۶

دکتر عمارلو در نشست مسئولین بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان:

وظیفه اصلی معاونت حمایت از برنامه های تشکلهای دانشجویی در قالب چارچوبهای تعریف شده است

جلسه بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی/زنجان

دکتر عمارلو در نشست مسئولین بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی با موضوع" انتخابات ریاست جمهوری" بر حمایت معاونت از برنامه های مختلف تشکلها در قالب چارچوبهای تعریف شده و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی تاکید کرد.

به گزارش مفدا زنجان، نشست مسئولین بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی با موضوع" انتخابات ریاست جمهوری" با حضور معاون، مدیر فرهنگی، مدیر مفدا و کارشناس تشکلهای دانشجویی سه شنبه 28 اردیبهشت ماه به صورت حضوری و مجازی در بستر نرم افزار ادوب کانکت در باشگاه علمی فرهنگی برگزار شد.

در این نشست مسئولین دو تشکل دانشگاه به بیان نظرات و دیدگاههای خود از جمله پخش اخبار موثق و بیطرفی در حمایت از نامزدها، تلاش برای حضور حداکثری دانشجویان، تسریع در صدور مجوزهای اجرای برنامه در این دوران، حمایت مادی و معنوی از دانشجویان فعال، آگاهسازی درست دانشجویان و استفاده حداکثری از امکانات فیزیکی معاونت از جمله موارد مطرح شده توسط مسئولین این دو نهاد دانشجویی بود.

دکتر عمارلو معاون فرهنگی دانشجویی نیز با اشاره به همکاری همه جانبه معاونت در برگزاری کرسیهای آزاد اندیشی و تریبونها و سایر برنامه های مورد نظر، به استفاده حداکثری از فضای مجازی در دوران شیوع کرونا و توجه به رنگبندی شهر ها در برگزاری محذود مراسمهای حضوری تاکید کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.