یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

در دانشگاه علوم پزشکی مشهد؛

طرح اهداء هدیه به روزه اولی های دانشگاه به همت اداره قرآن و عترت اجرا شد

روزه اولی ها

در این طرح که از قبل در فراخوانی عمومی به همه همکاران دانشگاه اعلام شده بود ؛ تعداد ۱۱ دختر و ۷ پسر روزه اولی ثبت نام نموده و در پایان ماه مبارک رمضان هدایایی به این فرزندان آسمانی اهدا گردید .

به گزارش مفدا مشهد، طرح اهداء هدیه به روزه اولی های دانشگاه علوم پزشکی مشهد  به همت اداره قرآن و عترت این دانشگاه اجرا شد.

دکتر اسماعیل زاده مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه با بیان این خبر گفت: خداوند متعال در ماه رمضان آغوش رحمت و مغفرت خود را می گشاید و لطف و فضل خداوند، روزه‌داران را نوازش می کند آنجا که هر نَفَسش تسبیح و خوابش عبادت است، محبوب خدا می گردد و در این میان خوشا روزه داران تازه مکلف و جدید العهد. دختران و پسرانی که در اولین سال روزه داری با شوق، بندگی می کنند.

وی افزود: بنا به فرموده خاتم پیامبران(ص) درهای آسمان در اولین شب ماه رمضان گشوده می شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد، گرچه پیامبر مهربانی و رحمت خبر آورد که خداوند تعالی می فرماید روزه برای من است و من پاداش آن را می‌دهم اما طرح "اهداء هدیه به روزه اولی های دانشگاه" با هدف تکریم ایشان و ایجاد خاطره ماندگار از اولین حضور معنوی در مهمانی خدا در ماه رمضان انجام پذیرفته است.

در این راستا اداره قرآن و عترت دانشگاه همچون سال گذشته طرح اهدای هدیه به نو روزه داران دانشگاه را اجرا نمود. در این طرح که از قبل در فراخوانی عمومی به همه همکاران دانشگاه اعلام شده بود ؛ تعداد ۱۱ دختر و ۷ پسر روزه اولی ثبت نام نموده و در پایان ماه مبارک رمضان هدایایی به این فرزندان آسمانی اهدا گردید .

خبرنگار: بهزاد سرداری

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.