شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۹

مراسم تکریم مدیر پیشین و معارفه مدیر جدید تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد

معارفه تربیت بدنی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مراسم تکریم و معارفه مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: آینده روشنی پیشروی معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار دارد.

به گزارش مفدا گیلان، دکتر فردین مهرابیان امروز در مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تبریک عید سعید فطر ضمن تقدیر از سید حسین سید صفوی زاده مدیر پیشین و خیرمقدم به رحیم عبد سنبلی سرپرست جدید مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید براینکه حفظ سلامت و نشاط و شادابی با افزایش فعالیت ورزشی امکانپذیر است اظهار کرد: ورزش علاوه بر اینکه ابزار ارزشمندی برای حفظ سلامت جسمانی است، رابطه نزدیکی با سلامت و بهداشت روانی و بویژه پیشگیری از بروز ناهنجاری‌های روانی دارد.

وی ادامه داد: سید حسین سید صفوی زاده تلاش بسیار زیادی را در سه دهه خدمت خود و اقدامات بسیار خوبی برای ورزش دانشگاه انجام داده، که افزایش سرانه فضاهای ورزشی، گسترش کمی و کیفی فعالیت های تربیت بدنی در دانشگاه و ... نمونه ای از زحمات ایشان است که وظیفه داریم از تلاش های صادقانه ایشان حتی تا آخرین روز خدمت تقدیر و قدردانی کنیم.

این مقام مسوول در دانشگاه خاطر نشان کرد: موفقیت در هر حوزه، حاصل کار جمعی و تلاش همه کارکنان آن حوزه در سطوح مختلف است و باید سعی کنیم در زمان تصدی پست های مدیریتی راندمان فعالیت ها را بالاتر برده و بیشترین، تلاش را از خود بروز دهیم و همانطور که امام علی(ع) می فرمایند: "مقام اگر ماندنی بود به تو نمیرسید"  بر این اساس  از نگاه ایشان، مدیریت و مسوولیت در حکم امانتی است که به مدیر سپرده می شود تا برای مدتی معین به عنوان مجری یا امانتداری در آن جایگاه انجام وظیفه کند و او باید از این جایگاه و مقام که به عنوان امانت در دست گرفته است، شدیداً مراقبت نماید و به خوبی امانت داری صالح و شایسته باشد و آن را به شایستگی در زمانی مشخص به دیگری واگذار نماید.

دکتر مهرابیان با اشاره به اینکه در سالجاری تعداد قابل ملاحظه ای از همکاران این مجموعه به افتخار مقام  بازنشستگی نائل می شوند تاکید کرد:  ما به دنبال افزایش کیفیت ارایه خدمت هستیم و حوزه فرهنگی و دانشجویی پتاسیل بالایی دارد و آینده روشنی پیشروی معاونت فرهنگی و دانشجویی قرار دارد.

سید حسین سید صفوی زاده مدیر پیشین تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان در این مراسم  ضمن قدردانی از دکتر مهرابیان در راستای همراهی و همکاری که با مجموعه تربیت بدنی داشتند، افزود: خاطراات زیبایی را با همکاران در طی عمر ۳۰ ساله خدمت خود دارم و بسیار خوشنودم که فردی از خانواده تربیت بدنی به عنوان مدیر آینده این مجموعه انتخاب شده است و رحیم عبد سنبلی از همکاران خوب و پرتلاش ما در طی این سالها بوده است که برای ایشان آرزوی موفیقت دارم.

رحیم عبد سنبلی سرپرست جدید مدیریت تربیت بدنی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن قدردانی و تشکر از اعتماد ریاست دانشگاه و دکتر مهرابیان افزود: ورزش ابعاد سازنده ای دارد که از ذهن انسان پاک نمی شود، ورزش ابزار سازنده ای است که علاوه بر جسم ذهن انسان را نیز می سازد .

وی ضمن قدردانی از زحمات سید حسین صفوی زاده اظهار کرد: ایشان ۳۰ سال صادقانه در بخش ورزش دانشگاه تلاش نمودند و قطعا ما از تجربیات این عزیز بهره خواهیم برد.

در انتهای مراسم، حکم ابلاغ رحیم عبد سنبلی به عنوان سرپرست مدیریت تربیت بدنی توسط معاون فرهنگی و دانشجویی و همچنین لوح تقدیر و هدیه ای از سوی همکاران این معاونت به سید حسین سید صفوی زاده مدیر پیشین تربیت بدنی اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.