شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۰

بازدید معاون بهداشت دانشگاه از بزرگ‌ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور

کرونا

دکتر علیرضا دلاوری از بزرگ‌ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور در روز عید فطر بازدید کرد.

به گزارش مفدا تهران، مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر علیرضا دلاوری، معاون بهداشت دانشگاه روز پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ از بزرگ‌ترین سایت خودرویی واکسیناسیون کرونا در کشور که در مناطق تحت پوشش مرکز بهداشت جنوب تهران در بوستان ولایت واقع‌شده است و ظرفیت حدود ۲ هزار خودرو را دارد بازدید کرد.
دکتر دلاوری در این بازدید گفت: به همت کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران مرکز واکسیناسیون به‌صورت خودرویی و غیر خودرویی در بوستان ولایت راه‌اندازی شد و در این مراکز تعداد خدمات بیشتری را در صبح و عصر ارائه می‌دهیم و نیاز به پیاده شدن از ماشین نیست و واکسیناسیون در داخل اتومبیل انجام می‌شود.
وی در ادامه ضمن قدردانی از کارکنان مرکز بهداشت جنوب تهران، به واکسیناسیون بسیار خوب و منظم در این مرکز اشاره کرد و افزود: در روز گذشته از مرکز تجمعی پارک رازی بازدید کردم و با راه‌اندازی این مراکز ما به هدف خود که تزریق حدود ۲۰ هزار واکسن در روز است نزدیک می‌شویم.
دکتر دلاوری بر انجام واکسیناسیون کرونا را در مراکز تجمعی تأکید کرد و گفت: در مراکز خدمات جامع سلامت خدماتی مانند مراقبت مادر باردار، نوزادان، بیماری‌های غیر واگیر، واگیر و فعالیت‌های بهداشت محیط ارائه می‌شود که بسیار برای مردم مهم است و ما نمی‌توانیم آن‌ها را کنار بگذاریم و به همین منظور مراکز تجمعی واکسیناسیون را راه‌اندازی کردیم.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران به آمادگی برای تزریق هر تعداد واکسن که در اختیار است اشاره کرد و گفت: بهداشت تهران پیش‌بینی می‌کند با در اختیار داشتن تعداد واکسن کافی ما می‌توانیم به هدف ۷۰ درصدی تزریق واکسن برای جمعیت تحت پوشش تا آخر تابستان دست‌یابیم.
وی در پایان گفت: با برنامه‌های در حال انجام واکسن ایرانی از ابتدای تابستان برای مردم تزریق خواهد شد.

کد خبرنگار: 240101

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.