چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۰

مهلت شرکت در اولین کنگره سالیانه دانشجویی علوم آزمایشگاهی تمدید شد

کنگره

مهلت شرکت در اولین کنگره سالیانه دانشجویی علوم آزمایشگاهی که به میزبانی انجمن علمی، دانشجویی علوم آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه برگزار می گردد، تا ۲۰ خردادماه تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مفدا کرمانشاه، مهلت شرکت در اولین کنگره سالیانه دانشجویی علوم آزمایشگاهی تمدید شد.

انجمن علمی، دانشجویی علوم آزمایشگاهی کشوری به منظور گسترش دانش، اطلاعات و پژوهش های علمی، اشتراک گذاری تجربیات آزمایشگاه ها در حیطه تشخیصی، توسعه و استحکام روابط علمی میان جامعه علوم آزمایشگاهی، ارتقا کیفی سطح آموزش و یادگیری علوم آزمایشگاهیان در راستای ارائه خدمات با کیفیت و بهینه سیاست های وزارت بهداشت، درمان و آموزش  پزشکی اقدام به برگزاری کنگره سالیانه دانشجویی علوم آزمایشگاهی می نماید.

این کنگره دانشجویی برای اولین بار در کشور و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ۹ لغایت ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

ایمنی شناسی پزشکی، بیوشیمی بالینی، میکروب شناسی پزشکی، هماتولوژی، قارچ شناسی پزشکی، ویروس شناسی، باکتری شناسی پزشکی، ژنتیک پزشکی، انگل شناسی پزشکی و سم شناسی "محورهای اصلی" و یافته های آزمایشگاهی COVID۱۹ ، "محور ویژه" این کنگره علمی را شامل می شود. 

گفتنی است فراخوان ارسال چکیده مقالات به دبیرخانه کنگره، ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۹ لغایت ۲۵ فروردین ماه ۱۴۰۰ بود اما طبق اعلام از سوی دبیرخانه این کنگره مجازی تا ٢٠ خردادماه تمدید شد و علاقه مندان از تمامی رشته های علوم پزشکی جهت شرکت در این برنامه می توانند به نشانی اینترنتی http://www.ascls2021.ir/ مراجعه نمایند./ انتهای پیام

کد خبرنگار؛ ۰۵۱۰۱۰۱

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.