چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۶

نتایج ششمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه اعلام شد

علی حسینی با کسب ۱۵۰ رای به عنوان نفر اول انتخاب شد

تربت حیدریه

ششمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور ۳۱۰ نفر از دانشجویان و به صورت الکترونیکی برگزار و با شمارش آرا، منتخابان معرفی شدند.

به گزارش مفدا تربت حیدریه، ششمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با حضور ۳۱۰ نفر از دانشجویان و به صورت الکترونیکی برگزار و با شمارش آرا، منتخابان معرفی شدند.

"علی صنعتی" مدیر امور دانشجویی دانشگاه با اشاره به حضور بیش از ۳۰۰ دانشجو در انتخابات الکترونیکی شورای صنفی دانشگاه گفت: امسال و با توجه به شیوع کرونا ویروس و همچنین عدم حضور دانشجویان پس از فراخوان ثبت نام در نهایت ۹ نفر از بین ثبت نام کنندگان بعنوان کاندیدای این دوره معرفی شدند و با همکاری روابط عمومی معاونت فضای انتخابات الکترونیکی فراهم شد.

وی با اشاره به ایجاد فضای تبلیغاتی در بستر مجازی ادامه داد: کمیته برگزاری انتخابات جهت ترغیب بیشتر دانشجویان و ایجاد شور انتخاباتی در درگاه های ارتباطی معاونت فرهنگی و دانشجویی فضایی را برای تبلیغات فراهم آورد تا دانشجویان نسبت به کاندیدها شناخت کافی را بدست آورند و در نهایت انتخابات در روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه با شرکت ۳۱۰ نفر از دانشجویان بصورت الکترونیکی برگزار شد.

مدیر امور دانشجویی،  ۱۴ رای را در مجموع آرا اخذ شده ابطال اعلام کرد و بیان داشت: از مجموع ۳۱۰ رای با توجه به بررسی انجام شده ۱۴ رای باطل اعلام شده و آقای علی حسینی با کسب ۴۹ درصد آرا بعنوان نفر اول معرفی می گردد و ما بقی نتایج به شرح ذیل می باشد:

۱. علی حسینی کسب ۱۵۰ رای

۲. نازنین خراسانی کسب ۱۰۸ رای

۳. عطیه داعی کسب ۹۶ رای

۴. پارسا پرآور کسب ۹۰ رای

۵. پیمان فکوری کسب ۸۹ رای

۶. مهدیه اندیشه کسب ۷۶ رای

۷. فاطمه محتشم کسب ۶۰ رای

۸. علی عباس زاده کسب ۴۷ رای

۹. سحر قریشی کسب ۲۰ رای

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.