چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۶

انتخابات شورای صنفی دانشجویان، ۲۹ اردیبهشت ماه برگزارمی شود

اجرایی صنفی تبریز

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اظهار کرد: انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دو خوابگاه پسرانه گلستان و بوستان و دانشکده های داروسازی، بهداشت، پرستاری، پزشکی، پیراپزشکی، تغذیه، توانبخشی، دندان پزشکی و مدیریت به صورت مجازی برگزار می شود. 

به گزارش مفدا تبریز، جلسه کمیته اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تبریز  با حضور دکتر مهدی نظری، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، و دیگر اعضا در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه در روز دوشنبه، ۲۰ اردیبهشت ماه جاری، برگزار شد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه اظهار کرد: انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دو خوابگاه پسرانه گلستان و بوستان و دانشکده های داروسازی، بهداشت، پرستاری، پزشکی، پیراپزشکی، تغذیه، توانبخشی، دندان پزشکی و مدیریت برگزار می شود. 

دکتر مهدی نظری با اشاره به اینکه ثبت نام کاندیداها از روز شنبه، ۲۸ فروردین ماه جاری، تا روز جمعه، ۳ اردیبهشت ماه جاری، به صورت مجازی انجام گرفت، ادامه داد: همچنین زمان ثبت نام دانشجویان علاقمند در کاندیداتوری شورای صنفی دانشجویی  در مقطع عمومی، دستیاری و Ph.D  تا پایان ساعت ۲۴ روز پنج شنبه، ۹ اردیبهشت  ماه سال جاری، به صورت مجازی تمدید گردید. 

وی از ثبت نام ۱۶۰ دانشجو در انتخابات شورای صنفی دانشجویان در مقطع عمومی و نیز ۸ دانشجو در انتخابات شورای صنفی دستیاری و Ph.D خبر داد و گفت: از میان ثبت نام کنندگان تنها ۱۳ نفر نتوانستند حائز شرایط شرکت در انتخابات شوند. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه در ادامه سخنانش اظهار کرد: صلاحیت داوطلبان ثبت نام کرده در دوره تمدید شده در واحدهای دانشگاهی که در مرحله نخست تعداد کاندیداهای آنها به حد نصاب رسیده بود بر اساس قانون و تاکید کمیته نظارت، در کمیته اجرایی مورد بررسی قرار نگرفت و اصولا ثبت نام این افراد در دوره تمدید شده کان لم یکن تلقی شد. 

دکتر مهدی نظری با بیان اینکه انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشکده های علوم نوین و طب سنتی به سبب عدم ثبت نام دانشجویان در این واحدهای دانشگاهی برگزار نمی گردد، ادامه داد: انتخابات این دانشکده همزمان با انتخابات شورای صنفی دانشجویان خوابگاه بزرگ دخترانه تلاش و پس از اسکان و تجمیع دانشجویان دختر در این خوابگاه برگزار خواهد شد. 

وی ادامه داد: زمان مجاز تبلیغات داوطلبان شورای صنفی دانشجویان از ساعت ۲۱ روز جمعه، ۲۴ اردیبهشت ماه جاری، آغاز می شود  و در  ساعت ۲۱ روز سه شنبه، ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، پایان می گیرد. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه افزود: زمان برگزاری انتخابات شورای صنفی در دانشکده ها و خوابگاه ها از ساعت ۹ تا ۲۰ روز چهارشنبه، ۲۹ اردیبهشت ماه جاری، خواهد بود و این انتخابات به صورت مجازی برگزار خواهد شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.