چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

افتتاح مرکز تجمعی واکسیناسیون کرونا در ورزشگاه امام خمینی (ره) با حضور فرماندار اسلامشهر

بازدید

مسعود مرسلپور، فرماندار اسلامشهر در مراسم افتتاح مرکز تجمیعی واکسیناسیون ورزشگاه امام خمینی (ره) از پوشش بیش از 11 هزار و 500 تن از گروه‌های هدف برنامه در راستای واکسیناسیون کرونا خبر داد و از زحمات مدیریت و کارکنان شبکه بهداشت و درمان قدردانی کرد.

به گزارش مفدا تهران، شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در پی آغاز واکسیناسیون ملی در کشور بر اساس سند ملی واکسیناسیون از ۷ اردیبهشت 1400 و ضرورت راه‌اندازی مراکز تجمعی واکسیناسیون در بخش مرکزی شهرستان ۳ مرکز تجمیعی تجهیز و مرکز تجمیعی ورزشگاه امام خمینی (ره) با حضور مسعود مرسلپور، فرماندار؛ دکتر فاطمه تاجیک، مدیر شبکه بهداشت و درمان و معاونان فرمانداری شهرستان سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ افتتاح شد.

در این مرکز ۶ تیم واکسیناتور فعالیت خود را از صبح امروز آغاز کردند. مراقبین سلامت پایگاه‌های تحت پوشش شبکه با گروه‌های سنی ۸۰ سال و بالاتر که در طول مدت دوهفته گذشته به هر دلیلی برای واکسیناسیون مراجعه نکرده‌اند مجدد تماس گرفته و آنها را به این مراکز ارجاع می‌کنند. 

در حاشیه این مراسم مرسلپور در مصاحبه با خبرنگار نمایندگی صداوسیما گفت: در پی جلسه ستاد مقابله با کرونا مبنی بر راه‌اندازی مراکز تجمیعی واکسیناسیون در شهرستان خوشبختانه ۴ مرکز در بخش مرکزی در نظر گرفته شد که در حال حاضر سه مرکز تجمیعی مصلای نماز جمعه و ورزشگاه امام خمینی (ره) و مرکز خودرویی استادیوم هفت هزار نفری شهدای اسلامشهر به‌صورت کامل تجهیز و به حول و قوه الهی فعالیت در مرکز تجمعی ورزشگاه امام خمینی از امروز آغاز شد و دو مرکز دیگر نیز به‌طور رسمی از چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت آغاز خواهد شد.

مرسلپور از تجهیز و راه‌اندازی پنجمین مرکز تجمیعی در بخش چهاردانگه ظرف مدت روزهای آتی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که با مشارکت توأم عوامل درست اندر کار  و مردم فهیم شهرستان بتوانیم پوشش کامل برنامه را بر اساس گروه‌های سنی انجام دهیم. 

دو مرکز تجمیعی در مصلای نماز جمعه و ورزشگاه امام خمینی (ره) هر یک  با ۶ تیم و استادیوم ورزشی شهدای اسلامشهر با ۲ تیم و در دو شیفت فعالیت خواهند کرد. مرکز تجمیعی استادیوم ورزشی شهدای اسلامشهر به‌عنوان مرکز خودرویی در شهرستان در نظر گرفته‌شده است.

امید است با تمام برنامه‌ریزی‌ها و هماهنگی‌هایی که انجام می‌شود بتوانیم بر اساس برنامه‌ها پیش رویم و در ریشه‌کنی بیماری کرونا موفقیت‌های بسیاری کسب کنیم.  

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.