چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۲

همایش ملی سلامت سالمندی ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه در جیرفت برگزار می شود

همایش ملی سلامت سالمندی

دبیر همایش ملی سلامت سالمندی از برگزاری همایش ملی سلامت سالمندی در تاریخ ۱۳ و ۱۴ مرداد ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار می شود.

به گزارش مفدا جیرفت ،  دکتر علی کمالی بر اطلاع رسانی بیشتر این همایش ملی تاکید کرد و گفت: زمینه مشارکت هر چه محققان باید در این همایش فراهم شود.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت کیفیت گرایی را سرلوحه همه امور همایش ملی سلامت سالمندی برشمرد و از انتخاب افراد تخصصی در کمیته های مختلف همایش ملی سلامت سالمندی خبر داد.

وی ضمن تشکر از همکاری همه کمیته های تخصصی، بر اتحاد و همدلی در راستای پیشبرد اهداف همایش ملی سلامت سالمندی تاکید کرد و همکاری و همدلی را رمز موفقیت همه امور دانست.

دبیر علمی همایش ملی سلامت سالمندی هم از هدف گذاری این همایش بر 14 محور خبر داد و محورهای این همایش را شامل سالمندان در دوران کرونا، کیفیت و سبک زندگی در دوره سالمندی، تغذیه در سالمندی، سلامت روان و سلامت معنوی در سالمندی، فعالیت فیزیکی، معلولیت و توانبخشی در سالمندی، سیاست گذاری سلامت در سالمندی دانست.

خانم دکتر فوزیه رفعتی دیگر محورهای همایش ملی سلامت سالمندی را اشتغال و استقلال مالی در سالمندان، بیماری ها و سندرم های شایع سالمندی، مداخلات ارتقاء دهنده سلامت سالمندان، دارو درمانی در سالمندی، پرستاری سالمندان، سلامت اجتماعی در سالمندی و سلامت زنان سالمند برشمرد.

وی آخرین مهلت ارسال مقالات به همایش ملی سلامت سالمندی را ۳۰ خرداد ماه سال جاری برشمرد و آدرس سایت همایش را elderhealth.jmu.ac.ir  و آدرس ایمیل دبیرخانه همایش را elderhealth@jmu.ac.ir اعلام کرد.

دبیر اجرایی همایش ملی سلامت سالمندی هم به فعالیت های انجام شده این همایش تا کنون اشاره کرد و راه اندازی سایت همایش، انتخاب لوگوی همایش، طراحی پوستر را از جمله فعالیت های انجام شده همایش ملی سلامت سالمندی تا کنون برشمرد.

خانم دکتر ساره مهنی از پیگیری مکاتبات اداری برای رفع موانع و بررسی مشکلات همایش خبر داد و افزود: مسئولان کمیته ها مشکلات حوزه فعالیت خود را اعلام کنند تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

دبیر اجرایی همایش ملی سلامت سالمندی همچنین از تشکیل کمیته های تخصصی این همایش ملی خبر داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.