چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۸

پیام تبریک معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه به مناسبت فرا رسیدن "عید سعید فطر"

مصاحبه معاون فرهنگی دانشجویی روز دانشجو دکتر دهقانی

دکتر علی دهقانی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فرا رسیدن عید سعید فطر را به دانشجویان وجامعه دانشگاهی علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد تبریک گفت.

به گزارش مفدا یزد، مشروح پیام در ذیل آمده است؛

گذشت، ماه خدا و رسید، عید صیام/ به هر دو باد درود و به هر دو باد سلام

ماه رمضان، ماه توبه و تطهیر جان، ماه ضیافت الهی به پایان رسید و عطر دل انگیز و روح نواز عید سعید فطر، عید بندگی و بالندگی، در همه جای و همه جان ها پیچید.

ایزد منان را سپاس می‌گوییم که توفیق عبادت در ماه مبارک رمضان را بار دیگر در تقدیرمان قرار داد و فرصتی فراهم کرد تا با روزه‌داری در ماه تهذیب و تزکیه نفس دیگر بار، با یاری از درگاه مهر بی نهایتش به آرامش دست یابیم.

عید فطرکارنامه یک ماه آزمون خودسازی در مکتب انسان ساز اسلام است.عید فطر، پاک ترین و عیدترین عیدها؛ و عید گرفتن پاداش یک ماه عبادت و شست و شوی جان در نهر پاک رمضان را به شما عزیزان تبریک گفته وخداوند را شاکریم که یک ماه میهمانش بودیم واین اجازه را به ما داد تاسحرها عاشقانه با او سخن بگوئیم.

اینجانب با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید سعید فطر به تمامی همکاران گرامی، از ایزد متعال می خواهم تا همگی ما با صدق گفتار و عمل، توفیق روز افزون در انجام وظایف و خدمت به کشور را در راه تلاش برای ارتقاء سطح علمی و فرهنگی دیارمان یاری نماید.

همواره در سایه سار توجهات حضرت حق سرفراز و شاداب باشید.

دکتر علی دهقانی

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.