چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه:

عملکرد مناسبی در جشنواره قرآن و عترت داشته‌ایم

246

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در محفل انس با قرآن و همزمان با تجلیل از برگزیدگان بیست و پنجمین جشنواره سراسری قرآن و عترت، با اعلام آمار شرکت کنندگان دانشگاه در این رویداد قرآنی، عملکرد دانشگاه در این جشنواره را مطلوب عنوان کرد.

به گزارش مفدا ایلام، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با اعلام اینکه بیش از ۷۶ هزار نفر از سراسر کشور در جشنواره سراسری قرآن و عترت شرکت کردند، اظهار داشت: در دانشگاه علوم پزشکی ایلام علیرغم تعطیلی دانشگاه، تبلیغات در ماه‌های ابتدایی بصورت مجازی آغاز شد و در نهایت حدود ۱۸۶۰ نفر در این جشنواره شرکت کننده داشتیم.

دکتر اسد میرزائی ادامه داد: به تفکیک در بخش کارکنان حدود ۱۴۸۰ نفر، در بخش دانشجویان ۳۵۰ نفر و در بخش اساتید هم ۲۱ نفر در این جشنواره شرکت کردند و دبیرخانه دانشگاه رتبه ۱۷ را در بین ۷۷ دانشگاه شرکت کننده در جشنواره کسب کرد و همچنین در بخش اساتید، رشد دو برابری شرکت کنندگان را داشتیم.

دکتر میرزایی در مورد آمار شرکت در بخش‌های جشنواره هم گفت: بیشترین مشارکت کنندگان دانشگاه در بخش معارفی با ۱۱۴۰ نفر و پس از آن در بخش هنری با ۳۵۰ نفر بود.

وی با اشاره به راه یافتگان این دانشگاه به مرحله کشوری، عنوان داشت: به تفکیک ۱۴ نفر از کارکنان و ۷ نفر از اساتید و ۸ نفر از دانشجویان و در مجموع ۳۳ نفر به مرحله کشوری راه یافتند و در نهایت دو رتبه کشوری در حوزه اساتید توسط دکتر چهره در رشته تلخیص کتاب و دکتر رئیسی‌فر در رشته معارف(نماز) کسب شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تصریح کرد: در تمام این سال‌ها دومین بار است که رتبه کشوری معارف توسط دانشگاه علوم پزشکی ایلام کسب شده است که این اتفاق در سال ۹۸ و ۹۹ رخ داد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.