سه‌شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۹

با حضور ریاست دانشگاه؛

جلسه بررسی مشکلات رفاهی دستیاران واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد

دستیار

با حضور دکتر شهرام حبیب زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، جلسه بررسی مسائل و مشکلات رفاهی دانشجویان دستیاری واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه در سالن جلسات دانشکده پزشکی برگزار شد.

به گزارش مفدا اردبیل، این جلسه با حضور ریاست دانشگاه، معاونین فرهنگی و دانشجویی و آموزشی، رئیس دانشکده پزشکی و رؤسای بیمارستان‌های تابعه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل برگزار شد.

دکتر شهرام حبیب‌زاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در این جلسه با اشاره به لزوم رسیدگی و رفع دغدغه‌ها و مشکلات رفاهی دستیاران شاغل در واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه، تصریح کرد: در این جلسه راهکارهای لازم برای رفعه مشکلات رفاهی دستیاران دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و خوشبختانه خروجی این جلسه، نتایج مثبتی را برای دستیاران به دنبال خواهد داشت.

وی گفت: امیدواریم با اجرای مصوبات جلسه امروز، در مواردی مانند تأمین مسکن، تعادل در فشار کاری و از لحاظ بار روانی، محیطی آرام و کم دردسر برای این عزیزان که بخش مهمی از روند درمان را بر عهده دارند، مهیا کنیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: با اهتمام معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه نیز قرار بر این شده است که برای اختصاص خوابگاه مشارکتی به دانشجویان دستیاری نیز اقدامات لازم انجام شود.

لزوم توجه به شورای صنفی در راستای حل مشکلات رفاهی دانشجویان

دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت: شورای صنفی دانشجویان به عنوان بازوان قدرتمند مدیریت امور دانشجویی دانشگاه، فعالیت‌های چشمگیری در راستای شناسایی و حل مشکلات رفاهی دانشجویان دارند که باید از این ظرفیت به نحو شایسته استفاده شود.

وی گفت: شورای صنفی برای دانشجویان دستیاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز تشکیل خواهد شد و امیدواریم که رؤسای مراکز آموزشی و درمانی دانشگاه ضمن تعامل شایسته با نمایندگان دانشجویان در شورای صنفی، برای حل مشکلات اقدام کنند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: معاونت فرهنگی دانشجویی آمادگی خود را برای حل مشکلات رفاهی دستیاران دانشگاه در حوزه اختیارات این معاونت اعلام می‌کند و امیدوارم که خروجی این جلسه منجر به رفع دغدغه‌های رفاهی این دانشجویان باشد.

تعامل مناسب واحدهای دانشگاه برای حل مشکلات دستیاران

دکتر صادقیه اهری، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در ادامه این جلسه گفت: مسائل و مشکلات مربوط به دانشجویان دستیاری دانشگاه توسط معاونت آموزشی دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و در جلسات مختلف سعی داریم این دغدغه‌ها را برطرف کنیم.

وی گفت: خوشبختانه تعامل مناسبی در واحدهای تابعه دانشگاه برای حل مشکلات دستیاران وجود دارد که قطعا خروجی این جلسه و مصوبات مطرح شده، در این راستا بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.