دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۱

جلسه بررسی مشکلات رفاهی دستیاران واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل

زابل

جلسه بررسی مشکلات رفاهی دستیاران واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه علوم پزشکی زابل در تاریخ ۱۴۰۰/۲/۱۸ با حضور دکتر هادی میزاریی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل،در سالن کنفرانس ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا زابل، این جلسه باحضور ریاست دانشگاه ومعاونین فرهنگی دانشجویی وآموزشی وتوسعه؛رییس دانشکده پزشکی ومدیران گروهای اطفال وزنان؛ومعاون آموزشی بیمارستان؛نماینده حراست؛مدیردانشجویی و رییس اداره مشاوره ؛دانشگاه علوم پزشکی زابل برگزار شد.

دکتر هادی میرزایی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی زابل در این جلسه با اشاره به لزوم رسیدگی و رفع دغدغه‌ها و مشکلات رفاهی دستیاران شاغل در واحدهای آموزشی درمانی دانشگاه، تصریح کرد: در این جلسه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات رفاهی دستیاران دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و خوشبختانه خروجی این جلسه، نتایج مثبتی را برای دستیاران به دنبال خواهد داشت.

وی در ادامه گفت: با اجرای مصوبات جلسه امروز، در مواردی مانند؛پرداخت به موقع حقوق وکارانه ؛ تأمین مسکن، تعادل در فشار کاری و از لحاظ بار روانی، محیطی آرام و کم دردسر برای این عزیزان که بخش مهمی از روند درمان را بر عهده دارند، مهیا خواهیم کرد.

دکتر میرزایی افزود: با اهتمام معاونت آموزشی دانشگاه و بیمارستان امیرالمومنین؛ نیز قرار بر این شده است که برای اختصاص پانسیون به دانشجویان دستیاری نیز اقدامات لازم انجام شود.

دکتر مهدی افشاری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه در ادامه افزود: معاونت فرهنگی دانشجویی آمادگی خود را برای حل مشکلات رفاهی دستیاران دانشگاه در حوزه اختیارات این معاونت اعلام می‌کند و امیدوارم که خروجی این جلسه منجر به رفع دغدغه‌های رفاهی این دانشجویان باشد.

وی افزود: خوشبختانه تعامل مناسبی در واحدهای تابعه دانشگاه برای حل مشکلات دستیاران وجود دارد که قطعا خروجی این جلسه و مصوبات مطرح شده، در این راستا بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.