دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۹

در هشتمین روز از برگزاری نمایشگاه قرآن کریم اتفاق افتاد

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت

بازدید وزیر ارشاد از بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت

سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، دقایقی پیش با حضور در محل برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین املللی قرآن کریم از بز بخش قرآن و سلامت این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش مفدا، دکتر سید رضا صالحی امیری، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در هشتمین روز برپایی بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با حضور در مصلای حضرت امام خمینی(ره) ، محل برگزاری این نمایشگاه از بخش های مختلف این نمایشگاه ازجمله بخش قرآن ودسلامت بازدید کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از نزدیک از غرفه های مشاوره بهداشت حنجره و صوت، غرفه مشاوره طب سنتی، غرفه مجمع قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی، کلینیک دیابت و روزه داری، غرفه کودک و سلامت و.... دیدن کرد و با روند فعالیتهای این غرفه در قالب بخش قرآن و سلامت، آشنا شد.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم با شعار قرآن، اخلاق و زندکی طی روزهای ۸ تا ۲۶ خرداد ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ در محل مصلای امام خمینی(ره) برای بازدید از علاقه مندان دایر خواهد بود.

بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت، امسال نیز همانند سالهای گذشته در قالب هشت غرفه حضوری چشمگیر و فعال در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم دارد. مشاوره بهداشت حنجره و صوت یکی از بخش های جذاب بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت است که امسال برای نخستین بار به این بخش اضافه شده است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.