دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷

در جلسه تشکل‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تاکید شد؛

لزوم تلاش برای حضور حداکثری دانشجویان در انتخابات

246

در جلسه‌ای که در دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام و با حضور مسئولان بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی برگزار شد بر مشارکت هر چه بیشتر دانشجویان در انخابات ریاست جمهوری تاکید شد.

به گزارش مفدا ایلام، این جلسه با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیر فرهنگی، عضو هیئت نظارت دانشگاه و مسئولان بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی در دفتر مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی ایلام برگزار شد.

معاون فرهنگی و دانشجویی با اشاره به لزوم رعایت بی طرفی برنامه‌های انتخاباتی، گفت: وقتی هدف از اجرای مراسمات و برنامه‌های انتخاباتی، تلاش در جهت حضور حداکثری دانشجویان و مردم در انتخابات باشد باید بدون جهت‌گیری و جانبداری به اجرای برنامه‌ها نگاه کرد.

دکتر اسد میرزائی ادامه داد: لازم است که برای اجرای برنامه‌ها از سخنرانان و مهمانان هر دو جناح سیاسی کشور استفاده کرد تا انتظارات طرفداران هر دو جناح را برآورده و اصل بی طرفی نیز رعایت گردد و صحبت‌های هر دو جناح سیاسی شنیده شود.

مدیر فرهنگی دانشگاه با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی هدفمند برای انتخابات ریاست جمهوری، گفت: باید در تمام برنامه‌هایی که در ایام انتخابات در دانشگاه انجام می‌شود حضور حداکثری در انتخابات مد نظر و به عنوان هدف اصلی تعریف شود.

افسانه رئیسی‌فر ادامه داد: سعی بر این است که تا زمان برگزاری انتخابات، هفته‌ای یک جلسه بصورت ثابت در دانشگاه داشته باشیم و همچنین با توجه به انجام واکسیناسیون اکثریت دانشجویان، احتمال برگزاری جلسات و برنامه‌ها به صورت حضوری نیز وجود دارد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه هم با اشاره به حفظ نظام در سایه حضور مردم، اظهار داشت: تاکید رهبری در همه حال بر حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بوده است و در عین حال مهمترین مولفه قدرت جمهوری اسلامی، حضور مردم در صحنه است و نسبت انتخاب اشتباه به مردم، جفاست.

حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر هاشمی با تاکید بر گفتمان سازی بر محور صداقت، گفت: ما و همه مسئولان در دانشگاه هر آنچه که منجر به حضور حداکثری دانشجویان و آحاد مردم در انتخابات است را باید انجام داد و بر حول این موضوع وفاق داشت.

در ادامه این جلسه مسئولان بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشگاه به بیان برنامه‌ها و انتظارات و صحبت‌های خود پیرامون موضوع جلسه پرداختند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.