دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷

آغاز ثبت‌نام بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D

مفدا تبریز

در اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D درخواست شده است حداکثر تا پایان خرداد ماه سال جاری با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق به نشانی https://portal.srd.ir نسبت به ثبت نام بیمه تامین اجتماعی اقدام کنند. 

به گزارش مفدا تبریز، صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با صدور اطلاعیه ای از آغاز ثبت‌نام بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D خبر داد. 

در اطلاعیه  صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت آمده است: با توجه به شیوع و همه گیر شدن بیماری کووید ۱۹ همه دانشجویان به ویژه دستیاران گروه پزشکی در این مسیر سخت، شجاعانه و عاشقانه در حوزه‌های مختلف درمانی و بیمارستانی در کنار سایر کارکنان شریف حوزه سلامت در خط مقدم مبارزه با این بیماری فداکارانه در حال ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان هستند. این در حالی است که دستیاران مذکور با توجه به شرایط کاری نیازمند حمایت های بیشتری از جنبه های بیمه ای و معیشتی می باشند.

در ادامه این اطلاعیه می خوانیم: با توجه به اینکه بیمه سرمایه مهم جهت حفظ و ارتقای آرامش روحی و جسمی بوده و نقش کلیدی در توسعه ابعاد اجتماعی، اقتصادی و سلامتی افراد داراست و همچنین با عنایت به تأکیدات و حمایت‌های مقام عالی وزارت معاونین در خصوص توجه به وضعیت معیشتی ، رفاهی و بیمه‌ای دانشجویان دستیاری، تفاهم نامه ای فیمابین وزارت بهداشت و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حال انعقاد می باشد.

در اطلاعیه صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از  دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D درخواست شده است حداکثر تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ با مراجعه به پرتال دانشجویی صندوق به نشانی https://portal.srd.ir نسبت به ثبت نام بیمه تامین اجتماعی اقدام کنند. 

بر اساس این گزارش، هزینه بیمه تأمین اجتماعی دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی پرداخت و پس از فراغت از تحصیل دانشجویان در اقساط بلند مدت محاسبه خواهد شد. 

دانشجویان دستیاری و دکترای تخصصی Ph.D می توانند سوالات خود در این زمینه را با شماره تماس ۸۴۲۱۲۳۳۳-۰۲۱ مطرح نمایند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.