یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۸

به دلیل استقبال بازدیدکنندگان از مشاوره بهداشت حنجره در نمایشگاه قرآن

مشاوره بهداشت حنجره در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت در روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد برگزار می شود

نمایشگاه قرآن

به دلیل استقبال بازدیدکنندگان از مشاوره بهداشت حنجره در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت در روزهای نخست برگزاری نمایشگاه توسط جهانبخش فرجی قاری و کارشناس برجسته کشور برگزار شد، این مشاوره طی دو مرحله دیگر برگزار می شود.

به گزارش مفدا، مشاوره بهداشت حنجره قرار است طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه در بخش قرآن و سلامت وزارت بهداشت توسط  جهانبخش فرجی قاری و کارشناس توانمند برگزارشود. ضمن اینکه این مشاوره همچنین طی روزهای ۱۸ و ۱۹ خرداد در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم ادامه خواهد داشت و علاقه مندان به قرائت و تلاوت قرآن بخصوص قاریان می توانندبا حضور در این غرفه مشاوره های لازم در زمینه تخصصی قرائت قرآن و نحوه صوت آیات قرآن را از کارشناس غرفه دریافت کنند.

این بخش از مشاوره که به صورت تخصصی به بحث بهداشت حنجره می پردازد برای نخستین بار در بخش قرآن و سلامت  وزارت بهداشت توسط کارشناس این بخش به علاقه مندان ارایه می شود

در این بخش استاد" جهانبخش فرجی" قاری بین المللی کشورمان در خصوص بهداشت حنجره و راهکارهای رسیدن به صدایی تثبیت شده در تلاوت قرآن به علاقمندان مشاوره می دهد.
علاقمندان برای استفاده از این فرصت مشاوره  رایگان، می توانند از ساعت ۱۸تا ۲۴ در تاریخ های فوق الذکر به بخش"قرآن و سلامت" نمایشگاه قرآن کریم مراجعه کنند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.