یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۳

رئیس صندوق رفاه وزارت بهداشت خبرداد:

پیش ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دستیاران پزشکی آغاز شد

بیمه

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از آغاز پیش ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دستیاران پزشکی خبر داد و گفت : پیش ثبت نام برای بیمه تأمین اجتماعی دستیاران آغاز شده و تا پایان خرداد ماه از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه امکان پذیر است.

به گزارش مفدا گیلان، بهروز رحیمی رئیس صندوق رفاه دانشجویان با ارسال نامه ای به تمامی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور از آغاز پیش ثبت نام بیمه تامین اجتماعی دستیاران پزشکی از طریق پرتال دانشجویی صندوق رفاه خبر داد و گفت: با توجه به شیوع و همه گیر شدن بیماری کووید ۱۹ همه دانشجویان به ویژه دستیاران گروه پزشکی در این مسیر سخت، شجاعانه و عاشقانه در حوزه‌های مختلف درمانی و بیمارستانی در کنار سایر کارکنان شریف حوزه سلامت در خط مقدم مبارزه با این بیماری فداکارانه در حال ارائه خدمت به مردم عزیز کشورمان هستند. این در حالی است که دستیاران مذکور با توجه به شرایط کاری نیازمند حمایت های بیشتری از جنبه های بیمه ای و معیشتی می باشند.

 با توجه به اینکه بیمه سرمایه مهم جهت حفظ و ارتقای آرامش روحی و جسمی بوده و نقش کلیدی در توسعه ابعاد اجتماعی، اقتصادی و سلامتی افراد داراست و همچنین با عنایت به تأکیدات و حمایت‌های مقام عالی وزارت معاونین در خصوص توجه به وضعیت معیشتی ، رفاهی و بیمه‌ای دانشجویان دستیاری، تفاهم نامه ای فیمابین وزارت بهداشت و وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در حال انعقاد می باشد.

 با توجه به موارد پیش گفته این صندوق در نظر دارد با توجه به دستور مقام عالی وزارت نسبت به انجام بیمه تامین اجتماعی دانشجویان دستیاری phd اقدام نماید. لذا خواهشمند است ، ثبت نام از دانشجویان مذکور حداکثر تا تاریخ 31 اردیبهشت ماه  سالجاری از طریق پرتال دانشجویی صندوق به آدرس  Portal.srd.ir اقدام شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.