یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

آخرین اخبار قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

قران وعترت

برگزاری مسابقه حفظ سوره لقمان، نشست‌های تدبر در قرآن و مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع "پرتوی از اسرار نماز" از مهمترین رویدادهای حوزه قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در روزهای پیش رو است.

به گزارش مفدا شاهرود، همزمان با ماه مبارک رمضان امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از فعالیت‌های مرتبط با قرآن و عترت نیز غافل نشده و برگزاری چند برنامه را در دستور کار خود قرار داده است.

برگزاری مسابقه حفظ سوره لقمان یکی از این برنامه‌ها است که با همکاری امور فرهنگی و دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزار می‌شود. علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند بر اساس جدول زیر به رابطان فرهنگی مراکز مربوطه مراجعه کنند. همچنین نیازی به پیش ثبت نام وجواد ندارد و در زمان برگزاری مسابقه نیز نام‌نویسی از متقاضیان انجام می‌شود.

آزمون این مسابقه چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ساعت ۱۰ صبح به صورت مجازی و از طریق لینک زیر برگزار می‌شود:

https://survey.porsline.ir/s/n2vkcrN

جلسات تدبر در قرآن

معاونت فرهنگی و دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی با هماهنگی معاونت توسعه مدیریت و منابع این دانشگاه دوره آموزشی مجازی با امتیاز آموزشی هشت ساعت را با عنوان "تدبر در قرآن" ویژه کارکنان برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این دوره آموزشی تا پایان اردیبهشت فرصت دارند برای نام‌نویسی به بخش خدمات الکترونیکی سایت معاونت فرهنگی و دانشجویی مراجعه و فرم ثبت نام دوره را پر کنند. این دوره در سه جلسه برگزار می‌شود و لینک فیلم‌های هر جلسه به نشانی‌های زیر قابل دسترسی است:

لینک فیلم جلسه اول "دستهایی برای تقدیر"

https://aparat.com/v/d۱۹aK

 لینک فیلم جلسه دوم "دستهایی برای تقدیر"

https://aparat.com/v/fdSUs

جلسه سوم (جلسه آخر)

https://aparat.com/v/l۶xwp.

مسابقه کتاب خوانی

مسابقه کتاب خوانی با موضوع کتاب "پرتوی از اسرار نماز" نوشته حجت الاسلام محسن قرائتی با همکاری امور فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی شاهرود برگزار می‌شود. منبع این مسابقه ابتدای فصل یک تا انتهای فصل ۲۴ (نمازهای معصومان) این کتاب است.

آزمون این مسابقه شنبه ۱۰ خرداد از ساعت ۱۰ تا ۱۵ به صورت مجازی برگزار می‌شود. به دارندگان رتبه نخست ۲۰۰ هزار، رتبه دوم ۱۵۰ هزار و به نفرات سوم و چهارم این رقابت ۱۰۰ هزار تومان هدیه نقدی تقدیم می‌شود.

برای دانلود کتاب "پرتوی از اسرار نماز" اینجا کلیک کنید.