شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۴

نام نویسی 61 نفر به عنوان کاندیدای انتخابات شورای صنفی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

انتخابات شورای صنفی

مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از نام نویسی 61 نفر از دانشجویان مقاطع مختلف در انتخابات شورای صنفی دانشجویان و دستیاران خبر داد.

دکتر فاطمه باقری مدیر امور دانشجویی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی زنجان از نام نویسی 61 نفر از دانشجویان مقاطع مختلف در انتخابات شورای صنفی دانشجویان و دستیاران خبر داد.

مدیر امور دانشجویی در ادامه اظهار کرد: مهلت ثبت نام انتخابات شورای صنفی از 1 ال 7 اردیبهشت بود که بنابه درخواست دانشجویان 5 روز دیگر نیز به تاریخ اضافه شد و در مجموع 61 نفر از دانشجویان در این انتخابات شرکت کردند.

وی با اشاره به حدنصاب نرسیدن کاندیداهای برخی خوابگاهها و دانشکده ها یاد آور شد: در برخی از دانشکده ها و خوابگاهها به علت به حد نصاب نرسیدن  تعداد کاندیداها، این دانشجویان پس از تایید صلاحیت طبق ماده 3 دستورالعمل اجرایی، بدون انجام انتخابات عضو شورای صنفی میشوند ولی در دانشکده های پزشکی ، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی که تعداد ثبت نام شدگان به حد نصاب رسیده است به زودی با انجام مراحل قانونی انتخابات صورت میپذیرد.

دکتر باقری در خصوص زمان برگزاری انتخابات افزود: زمان برگزاری متعاقبا اعلام میشود و به دلیل شرایط کرونایی کشور به صورت مجازی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.