شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۸

در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج؛

دانش پژوهان برتر سبک زندگی دانشجویی و کار تشکیلاتی راه شهید احمدی روشن اعلام شدند

دکتر ابراهیمی

شش دانش پژوه به عنوان دانش پژوهان برگزیده سبک زندگی دانشجویی و کار تشکیلاتی راه شهید احمدی روشن در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج انتخاب شدند.

به گزارش مفدا یاسوج؛ دکتر عباسعلی ابراهیمی مهر مدیر امورفرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: اولین دوره مجازی سبک زندگی دانشجویی و کار تشکیلاتی راه شهید احمدی روشن به وسیله واحد رشد و کادرسازی بسیج دانشجویی حوزه شهید چمران علوم پزشکی یاسوج همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان از ٢۵ فروردین ماه لغایت ٢ اردیبهشت ماه ١۴٠٠ برگزار شد.

وی هدف از برگزاری این دوره را  رشد و آشنایی بیشتر دانشجویان با فضای دانشگاهی و تشکیلاتی اعلام کرد و اظهار داشت: ضرورت کار تشکیلاتی، رشد و اخلاق تشکیلاتی، شیوه جمع بین درس، زندگی و کار تشکیلاتی، مدیریت و برنامه ریزی فردی و هویت و تقویت اراده به شرکت کنندگان در این دوره ارائه شد.

دکتر ابراهیمی مهر  افزود: این دوره مجازی با حضور دانش پژوهانی از دانشگاه های علوم پزشکی، فرهنگیان، آزاد، پیام نور یاسوج برگزار شد که در نهایت ٢۶ دانش پژوه توانستند جلسات و آزمون های دوره را با موفقیت بگذرانند و شرایط لازم برای کسب گواهی از سوی سازمان بسیج دانشجویی را اخذ نمایند.

مدیر امورفرهنگی و فوق برنامه معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج یادآور شد: در پایان این دوره شش دانش پژوه نیز به عنوان دانش پژوهان برگزیده انتخاب شدند که از آنها تقدیر به عمل آمد.

اسامی دانش پژوهان برگزیده سبک زندگی دانشجویی و کار تشکیلاتی راه شهیداحمدی روشن:

- فرشته پیش خورد

- مهدیه عباسی

- الهه اسدی

- مهدی آذربایجانی

- فرود نوری

- سید عباس سجادی جو

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.