جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۵

سمپاشی و گندزدایی خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل

زابل

خانم جهان‌تیغ مسئول بهداشت محیط معاونت فرهنگی و امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی زابل خبر از سم پاشی کلیه خوابگاه‌های تحت پوشش معاونت را جهت پیشگیری از شیوع حشرات در خوابگاه های دانشجویی را داد.

به گزارش مفدا زابل، خانم جهان‌تیغ مسئول بهداشت محیط معاونت فرهنگی و امور دانشجویی خبر از سم پاشی کلیه خوابگاه های تحت پوشش معاونت را جهت پیشگیری از شیوع حشرات در خوابگاه های دانشجویی را داد.

وی افزود: در آستانه حضور دانشجویان و در راستای پیشگیری از شیوع و ازدیاد حشرات و جوندگان موذی و افزایش کیفیت بهداشت محیط خوابگاه های دانشجویی سم پاشی صورت گرفت.

جهان‌تیغ در ادامه گفت: با توجه به بازدیدهایی بهداشتی که از خوابگاه های دانشجویی داشتیم و با توجه به نیاز سم پاشی و ضدعفونی خوابگاه ها و با تصمیم معاون فرهنگی و امور دانشجویی کلیه خوابگاه های دانشجویی در خصوص رعایت اصول بهداشتی و در راستای پیشگیری از شیوع و ازدیاد حشرات و جوندگان موذی و افزایش کیفیت بهداشت محیط خوابگاه به صورت گسترده در کلیه ی خوابگاه های دانشجویی سم پاشی صورت گرفت.

وی خاطر نشان کرد: سلامت دانشجویان و محیط زندگی آنها از اولویت های ما می باشد و تلاش میکنیم که ضدعفونی و سم پاشی و گندزدایی از خوابگاه های دانشجویی را بصورت مستمر و مرتب انجام دهیم تا دانشجویان عزیز با خیالی راحت در خوابگاه های دانشجویی زندگی کنند و به محض خروجشان مجدداً ضدعفونی ها و سم پاشی ها انجام خواهد گرفت تا خوابگاه ها محیای حضور دانشجویان گروههای بعدی برای گذراندن دوره های کارورزی و کارآموزی خود شوند

وی اظهار داشت: خوابگاه‌های دانشجویی از مکان های عمومی بشمار می روند که باید از لحاظ بهداشت مورد اهمیت و توجه قرار گیرد و بر این اساس سم پاشی و ضد عفونی خوابگاه ها اقدام گردید.

جهان‌تیغ در پایان خاطرنشان کرد: نظارت  بر فرآیند سمپاشی، نوع مواد مصرفی، نحوه اجرای کار با هماهنگی معاون فرهنگی و امور دانشجویی و مشاوره با کارشناس بهداشت محیط این معاونت و مسؤول امور خوابگاه صورت گرفته است

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.