جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۲

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه:

از همکاران گرانقدرم و مردم قدرشناس استان آذربایجان غربی متشکرم

دکتر جواد آقازاده ارومیه

دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی صبح دیروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه مرخص شد و ادامه درمان بیماری(کرونا) را در خانه خواهد گذراند.

به گزارش مفدا ارومیه، دکتر جواد آقازاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی صبح دیروز ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ از مرکز آموزشی درمانی امام خمینی (ره) ارومیه مرخص شد و ادامه درمان بیماری (کرونا) را در خانه خواهد گذراند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ارومیه در پیامی از کلیه همکاران و مردم قدرشناس استان آذربایجان غربی تقدیر و تشکر نمود.

متن پیام بدین شرح می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

مَن سَعی لِمَریضٍ فی حاجَةٍ قَضاها أولَم یَقضِها خَرَجَ مِن ذُنوبِهِ کَیَومٍ وَلَدَتْهُ اُمُّهُ
هر کس برای بر آوردن نیاز بیماری بکوشد، چه آن را برآورده سازد و چه نسازد، مانند روزی که از مادرش زاده شد، از گناهانش پاک می شود.          پیامبر اکرم(ص)

اکنون که پس از گذراندن دوران سخت بیماری، برای ادامه درمان و  سپری نمودن ایام نقاهت از بیمارستان مرخص گردیده ام، بر خود وظیفه  می دانم از جمیع عزیزانی که به طرق مختلف جویای وضعیت سلامتی بنده بوده اند اعم از مردم عزیز، مسئولین وزارتی و استانی و همکاران گرانقدر و قدرشناسی آنان تشکر نمایم .

سپاس و قدردانی ویژه ای را نیز خدمت تلاشگران خدوم تیم محترم درمانی تقدیم می کنم که نقشی مهم در بهبودی اینجانب و سایر بیماران داشته و دارند . در مدت بستری نیز شاهد تلاش بی وقفه و ایثارگرانه همکارانم برای تمامی بیماران بودم که مایه بسی افتخار بود و جز تشکر کلام دیگری قادر به بیان احساس قلبی ام در مورد خدمات صادقانه و خالصانه آنان نیست و خداوند متعال را به خاطر داشتن چنین همکارانی شاکرم.

همانگونه که برای مردم توصیه می کنیم که از ملاقات بیماران خودداری نمایند ، در طول مدت بستری نیز خود را موظف به رعایت آن دانستیم لذا اگر امکان ملاقات حضوری برای دوستان ، آشنایان و همکاران فراهم نشد پوزش می خواهم .  

طبق وظیفه و مسئولیتی که در عرصه سلامت استان بر عهده دارم همچنان بر رعایت هرچه بیشتر پروتکلهای بهداشتی ، توجه به وجود علایم بیماری و مراجعه به موقع به پزشک و مراکز درمانی و بهداشتی ، استراحت و قرنطینه برای مبتلایان جهت جلوگیری از اشاعه بیشتر بیماری تاکید می نمایم .

بی شک موفقیت در شکست دادن این بیماری منحوس نیازمند مشارکت همگانی اعم ازمسئولین و مردم دارد .

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در این ماه مبارک ، برای همه عزیزانی که بنده را از ادعیه خالصانه  خود بویژه در لیالی قدر محروم ننمودند سپاسگزارم و برای همه از درگاه ایزد منان سلامتی و برای جمیع بیماران شفای عاجل را مسالت می‌نمایم .

دکتر جواد آقازاده
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی
آذربایجان غربی

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.