چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۶

وبینار «چگونه نتایج پژوهشی را به دارایی فکری (اختراع) تبدیل کنیم؟» برگزار می شود

مفدا تبریز

وبینار «چگونه نتایج پژوهشی را به دارایی فکری (اختراع) تبدیل کنیم؟» از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز چهارشنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۰، برگزار خواهد شد و مدرسی این کارگاه را دکتر مصطفی اکبرزاده، عضو هیات علمی و مخترع برتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بر عهده دارد. 

به گزارش مفدا تبریز، وبینار «چگونه نتایج پژوهشی را به دارایی فکری (اختراع) تبدیل کنیم؟» به همت مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دانشگاه  با همکاری مرکز توسعه و هماهنگی پژوهش دانشگاه (RDCC) و مرکز تحقیقات بیماریهای گوارش و کبد برگزار می گردد. 

بر اساس اطلاعیه  مرکز نوآوری و شتابدهی سلامت دانشگاه، این کارگاه آنلاین، از ساعت ۱۰ تا ۱۳ روز چهارشنبه، ۵ خرداد ۱۴۰۰، برگزار خواهد شد و مدرسی این کارگاه را دکتر مصطفی اکبرزاده، عضو هیات علمی و مخترع برتر دانشگاه علوم پزشکی تبریز، بر عهده دارد. 

 گروه هدف این وبینار، دانشجویان ، محققین و اعضای  هیات علمی دانشگاه هستند و علاقه مندان برای شرکت در این وبینار تا روز سه شنبه، ۴ خرداد ماه ۱۴۰۰، فرصت دارند نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

بر اساس این گزارش، با توجه به راه اندازی سامانه جامع کارگاه های پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی تبریز به آدرس http://workshop.tbzmed.ac.ir علاقه مندان برای   شرکت در این کارگاه  پژوهشی، ابتدا در این سامانه ثبت نام و پس از دریافت نام کاربری در کارگاه  مورد نظر شرکت نمایند. 

شایان ذکر است  شرکت کنندگان لطفا به موارد ذیل برای یادگیری توجه فرمایند:
*نصب برنامه نرم افزار Adobe connect (مخصوص کلاس آنلاین)
*نصب نرم افزار screen capture  (ترجیحا برای مواقعی که خود شرکت کننده قصد ضبط کارگاه را دارد)
*شرکت کنندگان دقت کنند باید در قسمت guest نام و نام خانوادگی را به صورت لاتین وارد کنند تا امکان حضور در کارگاه را داشته باشند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.