چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴

معرفی دانشگاه‌هایی که بیشترین مشارکت را داشته‌اند؛

جشنواره "ایده‌های نو" حوزه سلامت تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه تمدید شد

برنامه

دبیرخانه جشنواره ایده‌های نو حوزه سلامت ضمن معرفی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که بالاترین سطح مشارکت را در این رویداد داشته‌اند از تمدید این جشنواره تا ۱۵اردیبهشت‌ماه خبر داد.‌

به گزارش مفدا تهران، دبیرخانه جشنواره ایده‌های نو حوزه سلامت انجمن‌های علمی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که بالاترین سطح مشارکت را داشته‌اند (سی دانشگاه برتر) را معرفی کرد.
بر این اساس دانشگاه‌های علوم پزشکی گناباد، کرمان، تهران، کرمانشاه، زابل، همدان، مازندران، یاسوج، بوشهر و بندرعباس ده دانشگاهی هستند که بیشترین مشارکت را در این جشنواره داشته‌اند.
جشنواره ایده‌های نو حوزه سلامت تا ۱۵اردیبهشت‌ماه تمدید شد. علاقمندان برای اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره به نشانی http://Ssa.kmu.ac.ir مراجعه کنند.
جشنواره کشوری ایده های نو حوزه سلامت(مجازی) با هدف تقویت و انعکاس ایده های موفق و خلاق ، ایجاد انگیزه و نشاط در حوزه سلامت و تغذیه به منظور افزایش تعاملات دانشجویان و رقابت و عرضه و نمایش مجازی دستاوردهای نوآورانه دانشجویان توسط اداره کل فرهنگی وزارت بهداشت با همکاری دانشگاه علوم پزشکی کرمان برگزار شده است.
جشنواره مجازی ایده های نو به صورت ارایٔه مجازی افراد یا تیم های شرکت کننده برگزار می شود ، در ابتدا فراخوان ثبت نام گذاشته شده و در آن بخش دانشجویان دارای ایده کسب و کار حوزه سلامت فایل پیوست که شامل فرم ثبت ایده خود است را تکمیل و بارگذاری نموده  بعد از آن تمامی فرم ها و مستندات توسط تیم داوران مورد ارزیابی و داوری اولیه قرار خواهد گرفت و از بین ایده ها متناسب با شاخص های داوری دو برابر منتخب و در مرحله بعدی با ارایٔه مجازی افراد یا تیم ها، مورد داوری تخصصی قرار خواند گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.