چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۸

پیام تبریک و قدردانی رئیس دانشکده پرستاری و مامایی از اساتید، دانشجویان و ماماهای دانشگاه به مناسبت روز جهانی ماما

تبریک

دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی در آستانه فرارسیدن روز جهانی ماما در پیامی این روز را به اساتید، دانشجویان مامایی و تمامی ماماهای شاغل در بیمارستان های دانشگاه تبریک گفت و از زحمات و تلاش های شبانه روزی آن ها در همراهی با مادران و زنان ایران زمین در مقابله با همه گیری کووید 19 قدردانی کرد.

به گزارش مفدا تهران، دانشکده پرستاری و مامایی، متن پیام بدین شرح است:

امروز، پرستاران، ماماها و کلیه اعضای تیم درمان در سراسر دنیا فداکارانه در خط مقدم مقابله با همه‌گیری‌ کرونا به عنوان تهدیدکنندۀ سلامت جهانی هستند، آنها در مقابله با همه‌گیری کووید-19 مهربانی، مسئولیت پذیری و شجاعت خود را به نمایش گذاشته‌اند.
تلاش‌های مستمر و دلسوزانه اساتید و دانشجویان مامایی برای همراهی و ارائه مشاوره های رایگان و شبانه روزی به مردم جامعه و زنان باردار و مادران شیرده نیز کمک بزرگی برای جامعه زنان در شرایط فعلیِ فاصله‌گذاری اجتماعی در کنار فداکاری ها و تلاش های شبانه روزی تمامی پزشکان، پرستاران و ماماهای کشور برای مراقبت از بیماران بستری در بیمارستان‌ها بود.
اینجانب ضمن ادای احترام و قدردانی از تمامی زحمات و همراهی های جامعه مامایی؛ فرا رسیدن روز جهانی ماما را به اعضای محترم هیات علمی و دانشجویان عزیز رشته مامایی و بهداشت باروری دانشکده و ماماهای پرتلاش بیمارستانها تبریک و تهنیت عرض می نمایم و برای همگان سلامت و سعادت آرزومندم.
دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی تهران

کد خبرنگار: 240501

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.